11:26:06 - سه شنبه 22 نوامبر 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
استاندار سمنان: انجمن معتادان گمنام هویت بخش به افراد و از مراکز موثر جامعه است
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین – استاندار سمنان گفت: انجمن معتادان گمنام، با کمک به این افراد برای بازیافتن هویت شان، از مراکز موفق و موثر جامعه در ترک اعتیاد است.

به گزارش سمنان لاین ازایرنا، محمدرضا خباز روز سه شنبه در دیدار با مسوولان شهرستانی انجمن معتادان گمنام در دفتر استاندار، گفت: از سال 1383 در بهزیستی کشور با این انجمن آشنا هستم و آن را یکی از موفق ترین و موثر ترین مراکز ترک اعتیاد در کشور می دانم.
استاندار سمنان گفت: هنر مدیران این انجمن بازگرداندن هویت از دست رفته معتادان به آنان است و کسی که دارای هویت باشد، به سراغ مواد مخدر نخواهد رفت.
مسوول انجمن معتادان گمنام استان سمنان نیز در این نشست ضمن قدردانی از استاندار سمنان به خاطر حمایت معنوی از این انجمن گفت: 208 جلسه به صورت هفتگی در شهرستانهای استان سمنان و به منظور انجام برنامه های مختلف و فنی ترک اعتیاد در استان سمنان برگزار می شود که در این جلسات خدمات تخصصی به گروه های در حال بهبودی متشکل از آقایان و بانوان ارائه می شود.
امین روشندل، همکاری بیشتر دستگاه های اجرایی با این انجمن را خواستار شد و اظهار امیدواری کرد: با حمایت و همراهی تمام مسوولان و جامعه اسلامی، شاهد کاهش روند اعتیاد و بهبودی کامل معتادین باشیم.
در استان سمنان 11 کمپ و مراکز اقامتی برای ترک اعتیاد، 12 مرکز ترک اعتیاد روزانه زیر نظر بهزیستی و 35 مرکز زیر نظر دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان فعالیت دارند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب