17:57:00 - سه شنبه 22 نوامبر 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مجمع انتخابات هیات هندبال استان سمنان برگزار شد
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین – مجمع انتخابات هیات هندبال استان سمنان روز سه شنبه با معرفی احمد صباحی به عنوان رئیس این هیات برگزار شد.

به گزارش سمنان لاین از ایرناحسین رحیمیان ، احمد صباحی و رضا مومنی برای شرکت در انتخابات هیات هندبال استان ثبت نام کردند که احمد صباحی با 11 رای به مدت چهار سال به عنوان رئیس هیات هندبال استان سمنان انتخاب شد.
مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان در آیین مجمع هیات انتخابات هندبال این استان در سالن جلسات این اداره کل گفت: داشتن هیات پویا نشان دهنده قوام ورزش در استان سمنان است و به این منظور اداره کل ورزش و جوانان برای افزایش مدال آوری و تحرک هیات های ورزشی، انتخابات مجمع هیات ها را در زمان مقرر برگزار می کند.
فرزاد فتاحی ادامه داد: استان سمنان از ظرفیت های بالایی در پرورش ورزشکاران برای قهرمانی در رشته های مختلف برخوردار است و هیات های ورزشی باید با همدلی و برنامه ریزی منسجم و همکاری با آموزش و پرورش در شناسایی استعداد های ورزشی گام بردارند.
وی تصریح کرد: استان سمنان از ورزشگاه های مناسبی برای میزبانی مسابقات مختلف برخوردار است به طوری که در سال 95 همزمان در مناطق مختلف این استان سه مسابقه ملی برگزار شد.
فتاحی اضافه کرد: در سه سال گذشته انتخابات مجمع های مختلف ورزشی در استان سمنان با کم ترین حاشیه برگزار شد و باید بسترهای آرامش و اجرای کارگروهی در هیات های ورزشی در استان سمنان فراهم شود.
مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان گفت: کسانی که به عنوان روسای هیات های ورزشی در استان سمنان منصوب می شوند باید احساس وظیفه و دلسوزی برای پیشرفت ورزشکاران در رشته های مختلف را سرلوحه کارشان قرار دهند.
در این آیین عباسعلی اکبری رئیس فدراسیون هندبال جمهوری اسلامی ایران حضور داشت.
400 هندبالیست مرد و 200 هندبالیست زن بیمه شده در رده های سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان در استان سمنان فعالیت دارند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب