13:53:15 - دوشنبه 21 نوامبر 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
آخرین پیش بینی از وضعیت آب و هوای استان سمنان در چندروزآینده
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین – مدیرکل هواشناسی استان سمنان گفت: در اولین شب از آذر 95 دمای هوای بیشتر مناطق این استان به صفر و زیر صفر درجه سانتیگراد می رسد و کاهش دما و سرمای پاییزی محسوس خواهد بود.

521022210

غلامرضا حسنی غربا گفت : بر اساس تحلیل آخرین نقشه های پیش یابی و تصاویر ماهواره ای، به تدریج از امروز یکم آذر 95 تا شنبه هفته آینده ششم آذر کاهش 15 درجه ای دما و تداوم هوای سرد پیش بینی می شود.
به گزارش سمنان لاین ازایرناوی ادامه داد: همچنین از امروز تا چهارشنبه سوم آذر 95، افزایش ابر و بارش باران کاهش دما، کولاک برف و وزش باد شدید پیش بینی می شود.
حسنی غربا با اشاره به شرایط آب و هوایی استان سمنان در 24 ساعت گذشته، ادامه داد: وزش باد در بیشترین سرعت در استان سمنان در شهمیرزاد شهرستان مهدیشهر به حدود 86.4 و در شاهرود به 72 کیلومتر بر ساعت رسید.
وی گفت: در 24 ساعت گذشته در چهار نقطه از شهرستان مهدیشهر شامل ملاده 17 سانتی متر، فولاد محله 15 سانتی متر، لرد 5.5 سانتی متر و در چاشم چهار سانتی متر و در رضوان شهرستان میامی 3.5 سانتی متر برف باریده است.
به گزارش سمنان لاین، مدیرکل هواشناسی استان سمنان ادامه داد: در 24 ساعت گذشته رضوان شهرستان میامی با دمای منفی 6 درجه سانتی گراد و حسینیان در دامغان با دمای 15 درجه سانتی گراد، به ترتیب سردترین و گرمترین نقاط استان سمنان بودند.
امروز کمینه دمای هوای شهرستان سمنان تا سه و بیشینه دما تا 10 درجه سانتی گراد پیش بینی می شود.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب