23:37:37 - شنبه 19 نوامبر 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ژست بامزه ی دبیر ستادسرشماری استان ؛
مسئولین 3شهرستان برنامه ریزی دقیقی برای کاهش تعداد غایب های خود داشته باشند!!! / سمنان لاین ؛ مسئولان ارشداستان اقدام کنند !
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین -دبیر ستاد سرشماری عمومی نفوس و مسکن 95 استان سمنان گفت: از آغاز سرشماری حضوری تا روز شنبه بیست و نهم آبان، 21هزار و 239 خانوار در مراجعه آمارگیران طرح سرشماری نفوس و مسکن غایب بودند که 95 درصد این غایب ها در سه شهرستان سمنان، شاهرود و دامغان قراردارند.

رضا عبدالله زاده  افزود: طبق گزارش صبح روز شنبه بیست و نهم آبان 95 مرکز آمار ایران، تعداد خانوار فهرست شده در استان سمنان 220 هزار و 179 خانوار است که از این تعداد، 21هزار و 239 خانوار غایب بودند.
وی اظهار داشت : در سمنان 10هزار و 678 خانوار، در شاهرود هفت هزار و 179 و در دامغان حدود 2هزار و 309 خانوار در مراجعه آمارگیران طرح سرشماری نفوس و مسکن 95 غایب بودند که ضروری است این سه شهرستان برنامه ریزی دقیقی برای کاهش تعداد غایب های خود تا پایان روز دوشنبه یکم آذر95 داشته باشند.

سمنان لاین – نکته ای که باید دبیرمحترم ستادسرشماری استان بدان توجه کنند اینست که اولا مردم شهرسمنان از تلاش و برنامه ریزی های صورت گرفته توسط مسئولین خود علی الخصوص در فرمانداری سمنان آگاه بوده و چنین توصیه های بامزه ای را به مدیران شهرستانی خود برنمی تابند ثانیا جنابعالی بجای توصیه به این عزیزان که دراین مدت با تمام وجود در اجرای این طرح مهم ذره ای کوتاهی نکرده اند بهتر است درصدد اجرای قانون میانگین برای غایبن علی الخصوص در شهرهای سمنان و شاهرود باشید که در حیطه پیگیری مسئولان استانی میباشد چرا که همین مقدار غائب برای شهر سمنان چیزی معادل 45هزار جمعیت بوده که بهیچ عنوان قابل چشم پوشی نیست و قطعا مردم این شهرستان ها اجرای قانون میانگین و استیفای حقوق شهروندی خود را بعنوان یک مطالبه ی جدی پیگیری خواهندکرد.

82295124-71146462

لازم به ذکر است ، عملیات سرشماری هر روز تا پایان زمان سرشماری( یکم آذرماه) تا ساعت 21 و 30 دقیقه ادامه دارد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب