11:26:41 - چهار شنبه 16 نوامبر 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تأکید استاندار سمنان بر ضرورت حل مشکلات شهرستان میامی
کانال تلگرام سمنان لاین

استاندار سمنان گفت : مشکلات زیرساختی موجود شهرستان میامی باید با برنامه ریزی و تلاش همه جانبه مسئولان دستگاه های اجرایی ذیربط برطرف شود.

به گزارش سمنان لاین ازایرنا، محمدررضا خباز روز چهارشنبه در جلسه بررسی مشکلات این شهرستان که با حضور شماری از مدیران کل استان در فرمانداری برگزار شد بر ضرورت رفع ساختار اداری نامناسب این منطقه از سوی مسئولان امر تاکید کرد..
وی افزود : دولت تدبیر و امید برای سامان دهی نیروهای انسانی ادارات و کاهش محرومیت زدایی منطقه به زودی چند دستگاه اجرایی دولتی را در شهرستان میامی مستقر می کند.
اکنون فقط هفت دستگاه اجرایی دولتی در این شهرستان مستقر هستند که به گفته استاندار به زودی ادارات کار و رفاه اجتماعی، صندوق کار آفرینی امید، و اداره منابع آب و فاضلاب ، امور آب های زیر زمینی در این شهرستان مستقر می شوند.
وی اظهار داشت : ساماندهی جاده های درون و برون شهری میامی باید در اولویت برنامه های فرمانداری و همه دستگاه های اجرایی قرار گیرد و تغییرات این خدمات نیز در همین دولت برای مردم ملموس باشد.
استاندار سمنان شهرستان میامی را از شهرستان های برخوردار در زمینه های کشاورزی و معدن اعلام و اضافه کرد : کاهش مشکلات کشاورزان وجلوگیری از خام فروشی مواد معدنی و کشاورزی این شهرستان با تلاش و همدلی مسئولان بر طرف می شود.
خباز همچنین با اشاره به طرح دامداری پنج هزار راسی منطقه کالپوش این شهرستان تاکید کرد : نیاز آبی 30 متر مکعب بر ثانیه این دامداری باید تامین شود.
وی تصریح کرد : این دامداری با حمایت بنیاد مستضعفان و جانبازان به منظور محرومیت زدایی و افزایش اشتغال در زمینی به مساحت 70 هکتار در منطقه نردین میامی راه اندازی می شود.
وی خاطرنشان کرد : فرمانداری شهرستان میامی باید زیر ساخت های این دامداری را برای آغاز احداث طرح فراهم کند.
در این نشست معاون استاندار و شماری از مدیران کل استان سمنان حضور داشتند.
شهرستان میامی 40 هزار نفر جمعیت دارد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب