18:28:34 - شنبه 12 نوامبر 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
انتقاد نماینده شاهرود از ارسال وسایل دست دوم به برخی مناطق استان!!!
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین – نماینده مردم شهرستان های شاهرود و میامی در مجلس شورای اسلامی گفت: تکمیل طرح های مناطق محروم و توجه به محرومان جامعه در اولویت کاری مسئولان در اجرای مصوبات کاروان تدبیر و امید به استان سمنان باشد.

به گزارش سمنان لاین ، سیدحسن حسینی روز شنبه در ششمین شورای برنامه ریزی استان سمنان در سالن یادگار امام(ره) افزود: نمایندگان استان سمنان باید از میزان تخصیص اعتبار پنج هزار و 310 میلیارد ریالی سفر کاروان تدبیر و امید به استان سمنان اطلاع داشته باشند تا با پیگیری های آن ها مصوبات این سفر به سرانجام برسد.
به گزارش سمنان لاین ازایرنا وی اظهار داشت: دانشگاه های سمنان در جریان چگونگی آمادگی تکمیل طرح آمایش سرزمینی در استان سمنان قرار ندارند و هماهنگی بیشتر بین دستگاه های مربوط و مراکز علمی می تواند در تسریع تدوین طرح آمایش سرزمینی تاثیرگذار باشد.
حسینی خاطرنشان کرد: دستگاه های اجرایی به منظور رونق اقتصادی در شهر های مختلف استان باید وسایل و امکانات اداری را از تمامی نقاط استان تهیه نمایند.
وی تصریح کرد : بعضی از دستگاه های اجرایی با تغییر وسایل ادارای، وسایل دسته دوم را به اداره های شهرستانی ارسال می کنند که این رفتار با روح عدالت اداری منافات دارد.
حسینی ادامه داد : پیشرفت و اعتدال همزمان باید در همه مناطق استان سمنان انجام شود و دولت باید برای کاهش فقر در جامعه تلاش کند.
وی ادامه داد : تقویت اخلاق اجتماعی و فراهم نمودن زمینه های باور اقتصاد مقاومتی درمیان آحاد ملت سرلوحه کار مسئولان دستگاه های اجرایی در سال جاری باشد.
نماینده مردم شهرستان های شاهرود و میامی در مجلس شورای اسلامی گفت: شناساندن اقتصادی مقاومتی به مرم به معنی ارائه توضیح به آن ها نیست بلکه با ایجاد تشکل های مردمی و شناسایی ظرفیت های اقتصادی در یک منطقه مهم ترین الگوهای اقتصادی و اجتماعی برای پیشرفت ، فراهم خواهد شد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  1. yazdani   نوامبر 12, 2016  

    همش فرافکنی .همش زیاده خواهی. اقای حسینی شاهرودی بهتره کمتر ادعاهایی رو مطرح کنی که باعث اختلاف در استان بشه. ادعاهایی که رنگ واقعیت به خودنمی گیره.