18:22:07 - شنبه 12 نوامبر 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تاکید استاندارسمنان بر ضرورت جذب اعتبارات ملی توسط مدیران استان
کانال تلگرام سمنان لاین

استاندار سمنان با تاکید بر ضرورت جذب اعتبارات ملی توسط مدیران استان گفت: مسولان باید هر چه سریع تر نسبت به جذب اعتبارات ملی و اجرای طرح های سفر کاروان تدبیر و امید به سمنان تلامحمد رضا خباز روز شنبه در جلسه شورای اداری استان سمنان در سالن یادگار امام(ره) استانداری سمنان، با اشاره به دیدار خود با دکتر حسن روحانی رئیس جمهوری در هفته گذشته، افزود: در این دیدار گزارش مفصلی از وضعیت استان سمنان و توانمندی ها و مشکلات به دکتر روحانی ارائه و تصمیم های خوبی گرفته شد که دارای آثار مثبت و خوبی برای استان خواهد بود.

وی اضافه کرد: دکتر روحانی رئیس جمهوری در این دیدار، ضمن ابلاغ سلام گرم به مدیران و مردم استان سمنان، اعلام کردند که همه اعتبارات سفر کاروان تدبیر و امید به سمنان، تا پایان سال به استان تخصیص می یابد و مدیران درباره این موضوع نگران نباشند.
خباز افزود: مدیران دستگاههای اجرایی استان سمنان چنانچه منع قانونی در اجرای طرح ها ندارند، هر چه سریع تر نسبت به آغاز اجرای طرح ها تلاش کنند و مطمئن باشند تا پایان سال اعتبارات خوبی به طرح ها پرداخت می شود.
وی با اشاره به نزدیکی به ایام الله دهه فجر، از مدیران دستگاه های اجرائی خواست تا طرح های افتتاحی و برنامه های حوزه خود را برای این ایام به استانداری اعلام کنند تا در قالب برنامه هایی که قرار است به طور منسجم در استان فتتاح شود قرار گیرد.
خباز، با بیان اینکه تاکنون 80 دستگاه اجرایی استان سمنان نسبت به تامین برق اضطراری دستگاه خود اقدام کرده اند، گفت: دستگاه هایی که تاکنون در این زمینه اقدامی نداشته اند در سر فصل بودجه سال آینده برای این موضوع برنامه ریزی و برق اضطراری را برای مواقع ضروری و بحران تامین کنند.
استاندار سمنان، بر حمایت دولت از تولیدات داخلی تاکید کرد و گفت: مدیران و مسوولان اجرایی استان باید نسبت به خرید تولیدات داخلی استان برای دستگاه خود اقدام کنند تا ضمن حمایت از تولید استانی، به ایجاد اشتغال بیشتر نیز منجر شود.
خباز با تاکید بر سرکشی مدیران از شهرستانها و حوزه های زیر مجموعه و رفع مشکلات مردم، افزود: با توجه به اینکه در آذر ماه هفته ای به نام هفته پژوهش را در پیش داریم، مدیران باید در اجرای برنامه های این هفته نیز تلاش کنند، زیرا پژوهش یک امر مهم اقتصاد مقاومتی است و باید تقویت شود.
وی، نظارت بر کارکنان و عوامل زیرمجموعه مدیران کل دستگاههای اجرایی در خدمت رسانی به مردم را مورد تاکید قرار داد و افزود: مردم از برخی دستگاه های اجرائی در پیگیری مشکلات مردم و خدمات رسانی گلایه مند هستند و وظیه مدیران است تا بر معاونان، کارکنان و عوامل زیر مجموعه خود نظارت کامل داشته باشند چراکه نظارت امر خوبی است.
خباز، با اشاره به فرارسیدن ایام اربعین حسینی، گفت: اجتماع بزرگ اربعین حسینی علاوه بر اینکه دارای ثواب بالایی است، با هدف ثابت کردن هویت دینی ما و جبهه آرایی در مقابل استکبار جهانی و عقب راندن داعشِ بی هویت انجام می شود.
استاندار سمنان، از فرمانداران و همه دست اندرکاران اجرای طرح سرشماری به روش اینترنتی در استان تقدیر کرد.
در نشست شورای اداری استان سمنان درباره ابزارهای قانونی تامین منابع مالی دولت، برنامه های هفته بسیج و مسایل و مشکلات استان مباحثی مطرح شد.
آیت الله سیدمحمد شاهچراغی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان، سیدحسن حسینی نماینده شهرستان های شاهرود و میامی، معاونان استانداری، مدیران کل دستگاههای اجرائی در نشست شورای اداری استان سمنان حضور داشتند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب