18:19:03 - شنبه 12 نوامبر 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شهرک های صنعتی غرب استان در مدار توسعه
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین – مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان سمنان گفت: 76 واحد صنعتی و تولیدی در شهرک های صنعتی استان، هزار و 500 میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید دریافت کردند.

به گزارش سمنان لاین ازایرنامحمدرضا صادقی روز شنبه افزود: تا کنون تسهیلات رونق تولید برای افزایش اشتغال و بازگردانی واحدهای صنعتی و تولیدی نیمه فعال به چرخه تولید تاثیرگذار بوده است.
وی با بیان اینکه شرکت شهرک های صنعتی استان سمنان همه جانبه پیگیر رونق دوباره واحدهای تولیدی است ادامه داد: مشکلات زیربنایی و کمبود اعتبار از مشکلات شهرک های صنعتی در استان سمنان است.
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان سمنان با بیان اینکه گام توسعه در شهرک صنعتی ایوانکی از سال 90 مورد ارزیابی سازمان زیست محیطی قرار گرفت، گفت: در سال 94 سازمان حفاظت محیط زیست موافقت خود را با توسعه این شهرک صنعتی اعلام کرد اما این برنامه عملیاتی نشده است.
وی اضافه کرد: راه اندازی شهرک صنعتی آرادان در 95 هکتار زمین در حال احداث است و با توجه به فراهم بودن شرایط زیرساختی و بررسی انتقال آب، می توان در آینده ای نزدیک شاهد رونق اقتصادی در این شهرستان باشیم.
صادقی، با بیان اینکه شهرک صنعتی گرمسار در سه گام به منظور افزایش رونق اقتصادی در حال تجهیز است، ادامه داد: واگذاری زمین ها ، برنامه های زیر ساختی به غیر از مخابرات و عملیات تفکیک در این شهرک صنعتی انجام شده است.
وی خاطرنشان کرد: با پیگیری های انجام شده انتقال مدیریت شهرک های صنعتی فجر و جنت آباد شهرستان گرمسار بر اساس اصل 44 قانون اساسی به شرکت شهرک های صنعتی استان سمنان در حال پیگیری است.
صادقی گفت: با جلسه مشترکی که در آینده نزدیک استاندار سمنان، سازمان همیاری ها ، وزیر صنعت، معدن و تجارت، فرماندار گرمسار و سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران خواهند داشت جابه جایی شهرک های صنعتی فجر و جنت آباد تعیین و تکلیف می شود.
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان سمنان با بیان اینکه، با برنامه ریزی های انجام شده ساختمان کسب و کار شهرک صنعتی سمنان در پنج طبقه تا پایان سال 95 به بهره برداری می رسد افزود: با راه اندازی این ساختمان ، مشاوره های حقوقی ،مالی ،بیمه ای و بانکی به صورت مستمر ارایه می شود.
بیش از یک هزار و 160 واحد تولیدی و صنعتی در شهرک های صنعتی استان سمنان فعال است که این تعداد 64 درصد از کل واحدهای تولیدی و صنعتی این استان را در برمی گیرد.
بیش از 28 هزار نفر در واحدهای تولیدی شهرک های صنعتی استان سمنان اشتغال دارند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  1. yazdani   نوامبر 12, 2016  

    مسولان شهرستان سمنان خوابند.لطفا یه کم ارامتر.این عزیزان بیدار میشن.

  2. yazdani   نوامبر 12, 2016  

    اقای صادقی دلیل نمیشه چون شما گرمساری هستی فقط به گرمسار و غرب استان توجه کنی