13:55:47 - شنبه 12 نوامبر 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مسوولان حفظ بیت المال و صرفه جویی را در دستور کار قرار دهند
کانال تلگرام سمنان لاین

 نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان با تاکید بر حفظ بیت المال و صرفه جوئی در مصرف از سوی مسولان، گفت: امروز ضروری است مدیران با الگوگیری از حضرت علی(ع) مراقب بیت المال که به عنوان امانتی در دستان آنان است باشند.

به گزارش سمنان لاین ازایرنا آیت الله سید محمد شاهچراغی روز شنبه در جلسه شورای اداری استان سمنان در سالن یادگار امام (ره)، با تاکید بر اینکه بیت المال در ادارات و دستگاه‌های اجرایی امانتی نزد مسوولان است، افزود: مدیران سعی کنند در امور بیت المال از جمله مصرف آب، برق، گاز و کاغذ، صرفه جویی کنند.
وی با تاکید بر اینکه مدیران در اجرای وظیفه باید به تکلیف خود عمل کنند و به نگاه دیگران کاری نداشته باشند ، بیان کرد: مسولان سعی کنند ساده زیستی را در زندگی خود الگو قرار دهند.
آیت الله شاهچراغی، بر راضی نگه داشتن مردم و حل مشکلات آنان در امور اجرایی تاکید کرد و گفت: اگر مردم ناراضی باشند برای نظام خطرناک است و نباید این نارضایتی در جامعه وجود داشته باشد.
امام جمعه سمنان اضافه کرد: جمهوری اسلامی ایران یعنی اسلام و مردم، همه باید تلاش کنیم تا در خدمت اسلام و مردم باشیم.
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان، خدمت به مردم را مورد تاکید قرار داد و افزود: مسوولان و مدیران نباید کار امروز خود را به روز دیگر موکول کنند، بلکه اگر ممکن است و مانعی وجود ندارد همان روز و ساعت کار مردم را انجام دهند.
آیت الله شاهچراغی با بیان اینکه پست و مقام و دنیا اعتباری و زودگذر است و نباید به دنیا و مادیات دل ببندیم، خاطرنشان کرد: 2 چیز را نباید هرگز از یاد ببریم؛ یکی خدا و دیگری مرگ، بدانیم بیشتر گرفتاری‌ های اجتماعی ما به خاطر این است که می‌خواهیم بدون خدا زندگی‌ کنیم و خدا را فراموش کرده‌ایم.
امام جمعه سمنان تاکید کرد:‌ مدیران و خدمتگزاران به مردم در خدمت اسلام و مردم و ساده‌زیست باشند، مردم را از خود راضی نگه دارند.
محمدرضا خباز استاندار سمنان، سیدحسن حسینی نماینده مردم شاهرود و میامی در مجلس شورای اسلامی، معاونان استانداری و مدیران کل دستگاه‌های اجرایی استان سمنان در این نشست حضور داشتند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب