22:52:20 - جمعه 11 نوامبر 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
آیت الله سیدمحمد شاهچراغی
آمریکا تا آدم نشود شعار «مرگ بر آمریکای ملت ایران» تمام شدنی نیست
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین – نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان گفت: دشمنی ها و سیاست های خصمانه آمریکا علیه ایران با تغییر رئیس جمهور آن کشور، کم نمی شود.

 82159185-70882993

به گزارش سمنان لاین ازایرنا آیت الله سیدمحمد شاهچراغی در نمازجمعه این هفته سمنان افزود : آمریکا باید بداند تا زمانی که دست از شیطنت ها و دشمنی خود علیه ایران برندارد و به قول معروف آدم نشود شعار مرگ بر آمریکای ملت ایران تمام شدنی نیست و تا ابد ادامه دارد.
وی با اشاره به تغییر لحن ترامپ رئیس جمهور منتخب پس از انتخابات آن کشور، اظهار داشت : این فرد در زمان تبلیغات می گفت من رئیس جمهور شوم برجام را پاره می کنم که رهبری هم فرمودند ما هم آتش می زنیم، ولی هم اکنون شاهدیم که لحن آن تغییر کرده و حرف هایی را زده که عملی نیست.
وی در بخش دیگری به آیین بزرگ اربعین حسینی در کربلای معلی اشاره و اضافه کرد : مهم ترین پیام این کنگره بزرگ بیعت با دین و معنویت، نهضت عاشورا، امام زمان(عج)، امام حسین (ع)و رهبری انقلاب است.
امام جمعه سمنان یادآور شد : پیام دیگر اجتماع کنندگان اربعین حسینی به داعش و وهابیت است که از غصه بمیرید و دق کنید.
وی با اشاره به ایجاد موکب های فراوان در شهرهای نجف و کربلا برای پذیرایی از زائران حسینی تصریح کرد : استان سمنان در سال گذشته در اسکان و پذیرایی از زائران عنوان برتری در بین سایر استان ها را کسب کرد و امیدواریم امسال نیز شاهد این موضوع باشیم.
شاهچراغی از مردم و همه خیران خواست تا نسبت به حمایت و پشتیبانی از موکب هایی که از استان در کشور عراق برای پذیرایی از زائران ایجاد شده است دریغ نورزند.
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان همچنین با گرامیداشت هفته کتاب و کتابخوانی، بر ضرورت ترویج فرهنگ کتابخوانی در جامعه تاکید کرد و گفت: متاسفانه فرهنگ کتابخوانی در کشور کم رنگ شده و به این مساله توجه جدی نمی شود.
شاهچراغی ادامه داد : اسلام به کتابخوانی تاکید فراوان کرده و جوانان باید از ضرورت کتابخوانی آگاهی داشته باشند و مسئولان نیز باید راه کارهای جذب جوانان به کتابخوانی را شناسایی و به آنان ارایه کنند.
امام جمعه سمنان با انتقاد از بانک ها برای دریافت سود و جرائم بانکی از مردم، بیان داشت : این سودها و جرائمی که بانک از مردم دریافت می کنند ربا و حرام است و مسئولان بانک باید بدانند باد آورده را باد می برد.
وی اظهارکرد: این مسئولان بانکی هستند که باید در این باره چاره اندیشی کنند و آن را اجرائی کنند و امیدوارم روزی برسد که دیگر شاهد این موضوع در بانک های جمهوری اسلامی ایران نباشیم.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب