1:56:19 - جمعه 4 نوامبر 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مهندس نظری در بازدید ازفرودگاه سمنان تأکید کرد؛
فرودگاه یکی از نیازهای اصلی استان سمنان است
کانال تلگرام سمنان لاین

m2

نائب رییس و تعدادی از اعضای شورای شهر سمنان از باند فرودگاه سمنان بازدید کردند.

در این بازدید  مهندس شجاعی مدیریت فرودگاه سمنان ضمن توضیحاتی در رابطه با روند پروژه توسعه و بهسازی باند فرودگاه  کمبوداعتبار را یکی از عوامل مهم در تأخیر راه اندازی فرودگاه سمنان برشمرد.

شجاعی ،  تصویب طرح جامع، توسعه اراضی فرودگاه ، اجرای عملیات گازرسانی و‌تکمیل عملیات فیبر نوری را از مهمترین اقدامات انجام شده در این فرودگاه دانست.

در ادامه مهندس نظری نائب رييس شوراي شهر سمنان ضمن قدردانی از تلاش های صورت گرفته در این پروژه علی الخصوص مدیریت این مجموعه ، فرودگاه را یکی از نیازهای اصلی استان دانست و ضمن تاکید بر اتمام هر چه سریعتر این پروژه ، آمادگی خود را جهت همکاری های لازم اعلام داشت.

سیدحسین شریعت یکی از فعالین موثر در پیگیری راه اندازی فرودگاه مرکز استان به خبرنگار سمنان لاین گفت؛

تصویب طرح جامع، تعمیر و تعریض باند،توسعه اراضی فرودگاه ، اجرای عملیات گازرسانی و‌تکمیل عملیات فیبر نوری از مهمترین اقدامات انجام شده در این فرودگاه میباشد.

 

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  1. سمنان حسین   نوامبر 4, 2016  

    سمنان لاین عزیز بفرمائید چرا این مسئولین شهرستان سمنان که از امکانات حقوق وهمه مزایای این شهر استفاده به عمل می آورند برای درخواست منطقی مطالبات اینشهر همش تمرکز روی استان منمایند . که باوجود بزرکترین وپرجعیترین وصنعتیترین و اقتصادیترین وقرار گرفتن دربهترین موقعیت جغرافیائی ونزدیکی به پایتخت از نظر زیر ساخت شهری مورد بی مهری قرار گرفته واز دیگر شهرهای استان عقب مانده است …