22:07:22 - چهار شنبه 2 نوامبر 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
وزش باد باسرعت 60 کیلومتر بر ساعت در سمنان
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین – وزش باد از عصر روز چهارشنبه در سمنان شدید شد و به حدود 60 کیلومتر بر ساعت رسید که با قطع برق برخی از نقاط شهر و اطراف شهر سمنان همراه شد.

 ایستگاه هواشناسی سمنان در پاسخ به ایرنا حداکثر سرعت وزش باد عصر امروز در سمنان را حدود 60 کیلومتر بر ساعت اعلام کرد که باعث گرد و خاک شدید در سطح شهر سمنان هم شد.
به علت وزش باد شدید ارتباط برق برخی از نقاط شهر و اطراف شهر سمنان نیز قطع شد.
مسوول روابط عمومی شرکت توزیع برق استان سمنان در گفت و گو با ایرنا گفت: به علت وزش باد شدید 2 فیدر 20 کیلوولتی شهر سمنان از مدار خارج شد که با تلاش نیروهای عملیاتی شرکت توزیع برق با رفع اشکال در کوتاه ترین زمان، به مدار بازگشت.
ابوالفضل همتی خاطرنشان کرد: هم اکنون شهر سمنان دچار خاموشی های فشار ضعیف در نقاط مختلف شهری است و 6 اکیپ عملیاتی در حال رفع اشکال قطعی برق در سمنان هستند.
به علت وزش باد ارتباط برق بخشی هایی از مسکن مهر خودساز، شهرک گلستان، بخش شرقی شهر و خیابان شهید بهشتی سمنان قطع شد و برای دقایقی این قسمتهای شهر به خاموشی فرورفت که با تلاش نیروهای شرکت توزیع برق، اشکال اتصال برق آنها برطرف شد.
هواشناسی استان سمنان نیز صبح امروز برای 24 ساعت آینده، بارش باران در برخی نقاط و کاهش پنج تا 10 درجه سانتی‌گرادی دما پیش بینی کرده بود.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب