12:29:27 - دوشنبه 31 اکتبر 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
استاندارسمنان درخصوص سه وزیر سابق مطرح کرد؛
استعفا و برکناری از طرف رئیس جمهوری بیشتر قابل توجه است
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین – استاندار سمنان با بیان این که وزرای پیشنهادی فرهنگ وارشاد اسلامی، آموزش وپرورش و ورزش و جوانان، توانمند و دارای تجربه و فرزندان انقلاب هستند، گفت: نمایندگان با رای قاطع در انتخاب وزیران پیشنهادی، گامی اساسی درجهت همدلی مجلس و دولت بردارند.

 khabaz1

به گزارش سمنان لاین محمدرضا خباز افزود: تغییر در سطح کلان می تواند زمینه نوآوری را به وجود بیاورد و دکتر روحانی با تیزهوشی و با ایجاد تغییر در وزارتخانه ها درصدد افزایش رفاه اجتماعی برای مردم است.
به گزارش سمنان لاین ازایرنا وی تغییر در بدنه دولت به دلیل ایجاد تنوع و افزایش بهره مندی در وزارتخانه ها را کاری ارزشمند دانست و اظهار داشت: نمایندگان مجلس به دلیل نزدیکی بررسی لایحه بودجه 96 کشور و بهره مندی این وزارتخانه ها از داشتن وزیر، در دادن رای اعتماد به وزرای پیشنهادی شتاب کنند.
وی خاطرنشان کرد: افرادی توانا و دارای انگیزه با رای قاطع نمایندگان مجلس شورای اسلامی در وزارتخانه های آموزش وپرورش، فرهنگ وارشاد اسلامی و ورزش و جوانان مدیریت می کنند.
خباز ادامه داد: وزارتخانه های مختلف دولت برای برخورداری از بودجه حداکثری و ارایه برنامه های منسجم برای پیشرفت کشور نیازمند وزیر منتخب هستند.
استاندار سمنان اضافه کرد: در نظام جمهوری اسلامی وزرای دولت بر سه اصل استعفا، برکناری از طرف رئیس جمهوری و استیضاح ازسوی مجلس شورای اسلامی برکنار می شوند که در رابطه با سه وزیر سابق وزارتخانه های فرهنگ و ارشاد اسلامی ،آموزش و پرورش و ورزش و جوانان استعفا و برکناری از طرف رئیس جمهوری بیشتر قابل توجه است.
وی تصریح کرد: تغییر در بدنه دولت زمینه افزایش رفاه اجتماعی و بررسی ضعف های به وجود آمده را فراهم می کند و وزرای پیشنهادی با رفع مشکلات، آرامش در وزارتخانه ها را بار دیگر برمی گردانند.
خباز بیان داشت: نمایندگان مجلس به دور از جناح بندی سیاسی برنامه های وزرای پیشنهادی را بررسی و با آگاهی به نمایندگان رای مثبت دهند.
استاندار سمنان ادامه داد : وحدت و انسجام ملی در این شرایط حساس باید اولویت کاری نمایندگان مجلس شورای اسلامی باشد و تاخیر در انتخاب وزرای پیشنهادی دولت ضربه های جبران ناپذیری به کشور وارد می کند.
حسن روحانی رئیس جمهوری، فخرالدین احمدی دانش آشتیانی، سیدرضا صالحی امیری و مسعود سلطانی فر را به ترتیب به عنوان گزینه های پیشنهادی برای وزارتخانه های آموزش و پرورش، فرهنگ و ارشاد اسلامی و ورزش و جوانان به مجلس شورای اسلامی معرفی کرده است.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب