20:50:36 - دوشنبه 24 اکتبر 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
سکه بی‌مشتری ۱۳ هزار تومان گران شد!
کانال تلگرام سمنان لاین

سکه بی‌مشتری ۱۳ هزار تومان گران شد

بازار سکه در روزهای اخیر با نوسانات نسبی همراه بود؛ به طوری که سکه تمام طرح جدید ۱۳ هزار تومان، نیم سکه ۳۰۰۰ تومان و ربع سکه ۱۰۰۰ تومان افزایش قیمت داشتند.

 سکه تمام بهار طرح جدید در یک هفته اخیر با حدود ۱۳ هزار تومان نوسان همراه شده است. این نوع سکه در ابتدای هفته گذشته یک میلیون و ۸۴ هزار تومان در بازار مشاهده شد و در میانه‌های هفته به یک میلیون و ۹۲ هزار تومان رسید.

در ابتدای این هفته این روند افزایشی ادامه پیدا کرد و در بازار روز گذشته سکه تمام طرح جدید یک میلیون و ۹۷ هزار تومان عرضه شد.

همچنین نیم سکه در این بازه زمانی با افزایش ۳۰۰۰ تومان روبرو شد. نیم سکه در اوایل هفته گذشته ۵۵۱ هزار تومان در بازار آزاد به فروش رسید و در روزهای ابتدایی هفته‌ جاری به ۵۵۴ هزار تومان افزایش یافت.

ربع سکه نیز در این مدت از ثبات نسبی برخوردار بود و هزار تومان نوسات قیمت داشت، این نوع سکه در ابتدای هفته قبل ۲۹۰ هزار تومان قیمت داشت و در بازار ابتدای این هفته به ۲۹۱ هزار تومان رسید.

از سوی دیگر سکه گرمی از هفته قبل تا کنون ۳۰۰۰ تومان نوسان قیمت را تجربه کرد. این نوع سکه در این بازه زمانی در پایین‌ترین قیمت ۱۸۲ هزار تومان و در بالاترین قیمت ۱۸۵ هزار تومان عرضه شد.

به گزارش ایسنا، همچنین به گفته رئیس اتحادیه طلا و جواهر، قیمت طلا و سکه به دلیل کم‌بودن دادوستد و نداشتن مشتری در هفته گذشته از ثبات بالایی برخوردار بود و هفته آرامی را پشت سر گذاشت.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب