0:50:41 - یکشنبه 23 اکتبر 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
آیا به بخش تفریحی -گردشگری مرکزاستان توجه خواهدشد؟
جلسه استاندار سمنان با مجمع نمايندگان استان در تهران
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین – استاندار سمنان در ديدار با مجمع نمايندگان استان سمنان در تهران در مورد مسائل استاني بحث و تبادل نظر نمود و مسئله مهم استان درخصوص بحث آب بصورت مشخص پيگيري شد و مقرر گرديد طي نامه اي به وزير نيرو براي سفر ايشان به استان و پيگيري مسئله آب استان سمنان اقدام گردد.

khabaz3

به گزارش سمنان لاین ،دكتر خباز جلسه با مجمع نمايندگان استان را بسيار مهم قلمداد نمود و گفت: اين جلسات باعث همگرايي نمايندگان استان مي شود و نيز به همكاري بهتر نمايندگان بين دو قوه مقننه و مجريه كمك مي كند.
ايشان همچنين به دعوت سركار خانم پيروز بخت رئيس سازمان استاندارد كشور در همايش روز جهاني استاندارد در سازمان استاندارد كشور حضور يافت. سخنران اصلي اين همايش معاون اول رئيس جمهور بود.
همچنين در ادامه جلسات هفتگي استاندار سمنان در تهران، دكتر خباز در محل دفتر استانداري در ساختمان وزارت كشور به اتفاق معاون هماهنگي امور عمراني استانداري، معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استانداري و مشاور استاندار در پيگيري مصوبات سفر با چند متقاضي سرمايه گذاري در استان ديدار و گفتگو نمود.
از جمله ديدارها ميتوان به ديدار با سرمايه گذار منطقه ويژه اقتصادي سمنان و سرمايه گذار براي مجموعه اي با بيش از هزار هكتار كه شامل مجموعه هاي گردشگري، تفريحي، آموزشي و… مي باشد، اشاره نمود، كه راهكارها و چالشهاي تحقق آن بررسي و نقشه راه آن مشخص گرديده و مقدمات اجراي كار فراهم شده است.

در اين جلسه نماينده مردم شاهرود در مجلس بدليل سفر كاري كميسيون اقتصاد، حضور نداشت!!!

لازم به ذکر است با توجه به کمبود شدید مرکزاستان در بخش های مختلف از جمله در زمینه ی  تفریحی ،گردشگری و…  انتظار می رود به مردم محروم شهرستان سمنان در اینخصوص توجه ویژه ای صورت گیرد چراکه دیگر شهرستان های استان غالبا بصورت خدادادی مانند جنگل ابر و پارک ملی توران شاهرود ،پارک ملی کویر گرمسار و….  دارای ظرفیت های خوبی در این بخش هستند لذا چنانچه این اقدام و پیگیری استاندار محترم  برای همان مناطق باشد قطعا شاهد محرومیت مضاعف برای شهرستان های مرکزی استان (سمنان،مهدیشهر و سرخه ) خواهیم بود.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب