13:53:15 - شنبه 22 اکتبر 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شهردارتأکید کرد؛
به دنبال لیست سیاه و شهر فروشی نیستم
کانال تلگرام سمنان لاین

 

سمنان لاین – شهردار سمنان به تلاش مدیریت ارشد شهری در راستای افزایش درآمدهای شهرداری و عدم اتکاء به فروش زمین اشاره و تصریح کرد: دنبال تراکم‌فروشی و شهرفروشی نیست.

حسین موسوی درنشست با پیمانکاران شهرداری سمنان اظهار کرد: بخش زیادی از آبادانی شهر به دست شما انجام می‌شود لذا امیدواریم در انجام پروژه‌ها و عملیات عمرانی دقت و توجه بیشتری داشته باشید.

وی از پیمانکاران خواست تا با استفاده از مصالح مرغوب کارهای ماندگار در این شهر انجام دهند و افزود: اگر به دنبال آبادانی شهر هستید کارهای خود را به صورت کاملا فنی و با دانش روز انجام دهید و در انجام کارهای خود رضایت خدا را مد نظر قرار دهید .
شهردار سمنان با لزوم رعایت قوانین تاکید کرد و از پیمانکاران خواست روند قانونی را طی کرده و کاری را بدون عقد قرارداد انجام ندهند.

وی خاطرنشان کرد: من به دنبال درست کردن لیست سیاه و زمین فروشی و تراکم فروشی و شهر فروشی نیستم و همه تلاشم را برای آبادانی و پیشرفت این شهر به کار گرفتیم.

موسوی با بیان اینکه پیمانکاران باید به کارهای خود شتاب و تکاپوی بیشتری دهند وعده داد: شهرداری سمنان نیز حتی‌الامکان فرآیند بروکراسی‌های اداری را کوتاه کند.

 

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب