17:04:38 - پنجشنبه 20 اکتبر 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
خانه مردم سرخه (دفتر دکترهمتی) افتتاح شد
کانال تلگرام سمنان لاین

photo_2016-10-20_06-28-29

فرماندار سرخه از افتتاح خانه مردم این شهرستان با حضور نماینده مردم سمنان، سرخه و مهدیشهر در مجلس خبر داد و گفت: شنیدن مطالبات و صدای مردم توسط مسئولان هدف اصلی این طرح است.

علی مویدی زاده ظهر پنج شنبه در خلال آئین افتتاح دفتر نماینده مردم موسوم به «خانه ملت سرخه» با حضور نماینده مردم سمنان، مهدیشهر و سرخه و جمعی از مسئولان شهرستانی با بیان اینکه مردم ولی نعمتان نظام هستند و ما باید این تعبیر حضرت امام (ره) را همیشه در نظر داشته باشیم، ابراز داشت: مردم در واقع صاحبان اصلی نظام جمهوری اسلامی ایران هستند که از این رو بررسی و حل مشکلات معیشتی آنان باید در اولویت کاری همگان قرار داشته باشد.

وی با بیان اینکه این نخستین بار است که دفتر نماینده مردم سرخه به نام خانه مردم در این شهرستان افتتاح می شود، افزود: افتتاح این دفتر گامی نو در رسیدگی به مشکلات و موانع موجود در شهرستان بوده که با همراهی مسئولان و تدبیر نماینده مردم امیدواریم بتوانیم شاهد حل مشکلات حوزه شهرستان و همچنین گام نهادن در راه توسعه و پیشرفت باشیم.

فرماندار سرخه همچنین همدلی بین مسئولان و مردم را نقطه عطف انقلاب اسلامی ایران دانست و گفت: در زمان طاغوت مسئولان از جنس مردم نبودند و درد مشترک یکدیگر را نمی شناختند اما امروز به برکت انقلاب اسلامی فاصله ای بین مسئولان و مردم نیست.

مویدی زاده همچنین بیان داشت: همه باید برای پیشرفت و آبادانی شهرستان، استان و در نهایت کشور تلاش کرده و نتیجه اصلی تلاش های مسئولان را در بهبود وضعیت زندگی و رفع مشکلات مشاهده کنیم که این مهم با وجود تعامل موجود بین مردم و خدمتگزاران نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دور از دسترس نیست.

وی با اشاره به اینکه امروز نیروی جوان متخصص در زمره مهمترین پتانسیل های سرخه است، افزود: باید از ظرفیت های موجود شهرستان در راستای توسعه و آبادانی بهره مند شد.

احمد همتی نماینده مردم شهرستان های سمنان، مهدیشهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی در این مراسم و طی سخنانی کوتاه، ضمن بیان اینکه افتتاح خانه مردم شهرستان سرخه منشا ارتباطات بیشتر بین مردم، دولت و نماینده مردم خواهد بود، گفت: این دفتر آمادگی دارد تا به صورت فعال و پویا به مشکلات و پیشنهادات مردم رسیدگی کند چرا که معتقدیم باید به نقطه ای برسیم که همدلی، همزبانی و همراهی در بین آحاد اقشار جامعه و مسئولان فراگیر شود.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب