1:35:49 - جمعه 14 اکتبر 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
آبان ماه توسط رییس جمهور ؛
افتتاح خط متروی تهران- گرمسار
کانال تلگرام سمنان لاین

صبح امروز جلسه توسعه دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی و غیر انتفاعی با حضور نماینده مردم شهرستان های گرمسار و آرادان در مجلس شورای اسلامی, فرماندار در محل سالن جلسات دانشکده پردیس امیر کبیر برگزار شد .

غلامرضا کاتب؛ نماینده مردم شهرستان های گرمسار و آرادان در مجلس شورای اسلامی با اعلام این مطلب گفت: ایجاد یک شعبه از دانشگاه فنی و حرفه ای به منظور تامین فن و حرفه در جهت افزایش بازار کار برای جوانان و دانشجویان بسیار موثر است.

نماینده مردم شهرستان های گرمسار و آرادان در مجلس شورای اسلامی همچنین از افتتاح خط متروی تهران- گرمسار به دست رئیس جمهوری محترم در آبان ماه خبردادو اظهارداشت: با افتتاح این خط متروی حومه ای نقل و انتقال دانشجویان از پایتخت به این شهرستان سهل و آسان می گردد و این مهم می تواند در توسعه رشته های دانشگاهی بسیار موثر باشد.

کاتب در ادامه از رایزنی برای حضور یک مرکز تحقیقات صداوسیمای جمهوری اسلامی در گرمسار در اینده نزدیک خبرداد و گفت: این شهرستان به قطب پژوهش و دانشگاهی تبدیل خواهد شد و ظرفیت ها آموزشی را ارتقا دهیم .

در ادامه این جلسه داریوش طاهری؛ فرماندار گرمسار از ایجاد رشته های دانشگاهی جدید با موضوعیت کویر وبیابان به لحاظ نیاز منطقه خبردادو افزود: نگاه مراکز دانشگاهی در منطقه درکنار بخش های کلان به موضوعات فنی و ظفریت ها و پتانسیل ها این شهرستان باشد.

طاهری ادامه داد: باید مراکز آموزش عالی برای اشتغال و ارتباط با صنعت برنامه داشته باشند تابتواند از این منظر نیز استفاده لازم را کنند.

بر چسب ها:
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب