23:03:50 - شنبه 8 اکتبر 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
توسعه و اشتغال با برنامه ریزی مبتنی بر نتایج سرشماری
رتبه آخر شهرسمنان بین شهرستان های استان در سرشماری اینترنتی!/توقع حضور جدی تر مردم سمنان در چند روز باقیمانده
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین – نماینده مردم شهرستان های سمنان مهدیشهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی گفت: حضور گسترده مردم در سرشماری عمومی نفوس و مسکن 95، منجر به نتایجی می شود که مواد اولیه برنامه ریزی برای رونق اقتصادی و افزایش اشتغال در جامعه است.

 hemati1

 احمد همتی افزود: دستگاه های اجرایی برای برنامه ریزی و ارائه راهکارهای جامع به منظور رونق اقتصادی و افزایش رفاه اجتماعی، نیازمند آمارهای دقیق از طریق سرشماری عمومی نفوس ومسکن هستند.
وی اظهار داشت: استان سمنان در شاخص های باسوادی و فرهنگ از استان های ممتاز کشور است و مردم با آگاهی از سرشماری عمومی نفوس و مسکن استقبال می کنند.
همتی ادامه داد: حضور مردم در ثبت نام اینترنتی سرشماری نفوس و مسکن 95 در شهرستان سمنان باید بهتر شود و انتظار می رود برای افزایش رونق کسب و کار، مردم حضور گسترده تری در این طرح ملی داشته باشند.
وی اضافه کرد: مردم ولایت مدار شهرستان سرخه تاکنون حضوری حماسی و پرشور در طرح سرشماری نفوس و مسکن داشتند و با ثبت آمار مطلوب مردم، برنامه ریزی های کلانی برای رونق و آبادانی این شهرستان انجام می شود.

سمنان لاین – “گزارش ذیل بر اساس تعداد خانوار ثبت شده می باشد”
بر اساس گزارش ساعت 19 روز شنبه مورخ 95.7.17 رتبه شهرستانهای استان به شرح ذیل اعلام می گردد که سمنان بعنوان پایین ترین شهرستان در استان قرار گرفته که توقع حضور جدی تر مردم بافرهنگ سمنان در چند روز باقیمانده می رود چرا که رفاه، اشتغال ،بودجه شهرستان در گرو حضور مردم در این سرشماری میباشد :

1. سرخه با درصد پیشرفت کار 45.8
2. مهدیشهر با درصد پیشرفت کار 44
3. آرادان با درصد پیشرفت کار 42
4. گرمسار با درصد پیشرفت کار 36.9
5. شاهرود با درصد پیشرفت کار 34.3
6. میامی با درصد پیشرفت کار 32.2
7. دامغان با درصد پیشرفت کار 31.4
8. سمنان با درصد پیشرفت کار 30.3

ستاد سرشماری استان سمنان

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب