14:12:43 - چهار شنبه 5 اکتبر 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
برگزاری همایش شیرخوارگان حسینی در استان سمنان
کانال تلگرام سمنان لاین

مسوول مجمع جهانی حضرت علی اصغر(ع) در استان سمنان گفت: همایش شیرخوارگان حسینی در 35 نقطه استان در پنجم محرم همزمان با جمعه شانزدهم مهر 95 برگزار می شود.

به گزارش عباسعلی طالب بیدختی  افزود: این همایش صبح روز شانزدهم مهر 95 در بیش از چهار هزار نقطه در ایران برگزار خواهد شد.
وی با بیان این که این مراسم در مناطق شهری و روستایی استان سمنان برنامه ریزی شده است، اظهار داشت: پیش بینی می شود، امسال در این همایش بیش از 70 هزار نفر در استان سمنان شرکت کنند.
طالب بیدختی با اشاره به این که همایش شیرخوارگان همزمان با اولین جمعه ماه محرم برگزار می شود اضافه کرد: این همایش در سمنان روز جمعه ساعت هشت و 30 دقیقه در سالن ورزشی غدیر برگزار می شود.
مسوول مجمع جهانی حضرت علی اصغر(ع) استان سمنان با اشاره به استقبال خوب شهروندان سمنان از این آئین در سال های گذشته، ادامه داد: پیش بینی می شود در شهر سمنان بیش از 12 هزار نفر در این آئین شرکت کنند.
طالب بیدختی تصریح کرد: لباس، سربند و نذرنامه، ویژه شیرخوارگان نیز همزمان با روز برگزاری آئین شیرخوارگان در محل برگزاری همایش توزیع خواهد شد.
وی اضافه کرد: مداحی، نمایش نمادین شهادت و حمل گهواره حضرت علی اصغر(ع)، قرائت زیارت عاشورا، دمام زنی، مرثیه سرایی و سخنرانی از بخش های مختلف همایش شیرخوارگان حسینی است.
مسوول مجمع جهانی حضرت علی اصغر(ع) استان سمنان خاطرنشان کرد: نذرنامه توسط مادران شیرخوارگان حاضر در همایش همزمان با سراسر کشور ساعت 10 صبح روز جمعه قرادت می شود.
سال گذشته بیش از 10 هزار مادر و نوزاد در این همایش ویژه ماه محرم در استان سمنان شرکت کردند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب