0:29:07 - سه شنبه 4 اکتبر 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
امام جمعه سمنان: ازآقای طیب نیا به عنوان وزیری صادق و راستگو یاد می شود
کانال تلگرام سمنان لاین

 

سمنان لاین – نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان بیکاری و فقر اقتصادی را از مشکلات مهم و اساسی این استان برشمرد و گفت : مسئولان برای رفع این مشکلات این استان بیش از پیش تلاش کنند.

 82254969-71067254

به گزارش سمنان لاین  آیت الله سیدمحمد شاهچراغی دوشنبه شب در دیدار با وزیر امور اقتصادی و دارائی در دفتر کارش افزود: استان سمنان دارای ظرفیت ها، امکانات و امتیازات مادی و معنوی فراوانی است ولی در عین حال مشکلاتی هم دارد که باید برای رفع آن تلاش بیشتری انجام شود.
شاهچراغی با تاکید بر این که این مشکلات مختص استان نیست بلکه کشور نیز با آن گریبانگیر است، اظهار داشت: متاسفانه در زمان حاضر خانواده ها و افرادی به دفتر امام جمعه مراجعه می کنند که برای دریافت تسهیلات قرض الحسنه 10 یا 20 میلیون ریال مشکل دارند و باید بانک ها همراهی و مساعدت بیشتری در این خصوص داشته باشند.
به گزارش سمنان لاین از ایرنا وی فراهم کردن رضایت مردم را رضایت خداوند متعال دانست و گفت: امروز مسئولان و کشور نیازمند رضایت مردم است و باید تمام تلاش خود را برای ایجاد رضایت در آنان به کار گیریم.
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان خواستار تسهیل بیشتر بانک ها در پرداخت تسهیلات به فقرا، نیازمندان و افراد جامعه شد و گفت: علاوه بر فقر اقتصادی و بیکاری جوانان، فقر فرهنگی نیز وجود دارد که مسئولان باید در این زمینه نیز تلاش خود را به کار گیرند.
امام جمعه سمنان ادامه داد: نظام اسلامی و انقلاب، متعلق به مردم و مستضعفان جامعه است و مسئولان باید بکوشند تا شرایط زندگی را برای مردم و اقشار متوسط جامعه تسهیل کنند.
شاهچراغی خدمت به مردم را اصل و اساس کارها دانست و گفت: خدمت به مردم در این نظام مقدسی که به دست مردم و با رهبری حضرت امام خمینی (ره) به پیروزی رسید، اصل و اساس محسوب می شود و مسئولان باید توجه داشته باشند که مسئولیت ها روزی تمام می شوند و ماندگار نیستند.
وی با اشاره به حضور وزیر اقتصاد و دارایی در جلسات مختلف دوره قبل مجلس خبرگان رهبری، از وزیر اقتصاد به عنوان وزیر اعتدال گرا و با صداقت یادکرد و گفت: آقای طیب نیا فردی متدین و مذهبی بوده و است و هیچ گاه افراط و تفریط در سخنان او وجود نداشته است و همیشه از او به عنوان وزیری صادق و راستگو یاد می شود.
شاهچراغی با بیان این که روزی که وزیر اقتصاد این مسولیت را تحویل گرفت کشور با مشکلات زیاد از جمله فقر اقتصادی همراه بود، اظهار کرد: خوشبختانه وزیر اقتصاد با وجود تمام حملات و مشکلات، با سعه صدر بار سنگین مسئولیت را به دوش کشید و امیدواریم با تدبیر دولت و مدیریت درست، بخشی از مشکلات اقتصادی کشور را برطرف کند و شاهد شکوفایی و رونق اقتصادی در کشور باشیم.
به گزارش سمنان لاین در این نشست جمعی از مسئولان اقتصادی و بانکی کشور و استاندار و مسئولان استان حضور داشتند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب