13:48:28 - یکشنبه 2 اکتبر 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
2 آموزشگاه در گرمسار و سمنان به بهره برداری رسید
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین / مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان سمنان گفت: یک آموزشگاه 12 کلاسه با همکاری بنیاد برکت در گرمسار و یک آموزشگاه 12 کلاسه خیرساز در سمنان به بهره برداری رسید.

به گزارش سمنان لاین ازایرنا، ابوالفضل دربانی افزود: آموزشگاه 12 کلاسه با همکاری بنیاد برکت و سالن شهدای فرهنگی در شهرستان گرمسار افتتاح شد
وی یاد آور شد: مدرسه 12 کلاسه تزکیه با همکاری بنیاد برکت در شهرستان گرمسار با زیربنای هزار و 835 مترمربع و با 16 میلیارد ریال اعتبار در سه طبقه به بهره برداری رسید و دارای سالن اجتماعات، 2 آزمایشگاه، کتابخانه و بخش اداری است و سهم اعتبارات بنیاد برکت، وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در اجرای این طرح پنج میلیارد ریال بوده است.
دربانی گفت: سالن ورزشی شهدای فرهنگی گرمسار با هزار و 690 مترمربع زیر بنا و هشت میلیارد ریال اعتبار ساخته شده است .
مدیرکل نوسازی ،توسعه و تجهیز مدارس استان سمنان با اشاره به افتتاح آموزشگاه 12 کلاسه در سمنان به نام مرحوم قربانعلی صفایی گفت: این آموزشگاه خیرساز در هزار و 547 مترمربع، با مساحت کلی هزار و 607 مترمربع، محوطه سازی 2 هزار و 804 مترمربع، دیوارکشی به طول 257 متر، در زمینی به مساحت چهار هزار و 411 مترمربع و در مجموع با اعتبار 13 میلیارد و 600 میلیون ریال به بهره برداری رسید.
وی گفت: اعتبار خیر در اجرای این آموزشگاه 12 کلاسه در سمنان 11 میلیارد و 500 میلیون ریال و اعتبار تجهیز این آموزشگاه نیز 460 میلیون ریال بوده است.
مدیرکل نوسازی ،توسعه و تجهیز مدارس استان سمنان یاد آور شد: این آموزشگاه در 2 طبقه دارای کارگاه هنر، نمازخانه، آزمایشگاه علوم، اتاق بهداشت، بخش سمعی و بصری است و در آئین افتتاح این 2 آموزشگاه در گرمسار و سمنان، مسوولینی از سازمان نوسازی مدارس کشور و استان سمنان حضور داشتند.
9 طرح نوسازی مدارس با اعتبار دولتی 75 میلیارد ریال و کمک خیران، در آغاز سال تحصیلی 95-96 در استان سمنان به بهره برداری رسید.
در استان سمنان 120 هزار دانش آموز در حدود هزار مدرسه تحصیل می کنند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب