13:58:05 - پنجشنبه 29 سپتامبر 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
هشدار هواشناسی درباره احتمال سیلاب و آبگرفتگی معابر در سمنان
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین – مدیرکل هواشناسی استان سمنان، درباره خسارت های احتمالی ناشی از وقوع رگبار، رعد و برق و وزش باد شدید از امروز پنجشنبه، هشتم مهر تا روز یکشنبه یازدهم مهر 95، در برخی مناطق استان هشدار داد.

غلامرضا حسنی گفت: بر اساس بررسی نقشه های پیش یابی و تصاویر ماهواره ای، با ورود سامانه ای از شمال کشور و تاثیرات آن بر استان از امروز تا یکشنبه هفته آینده، وزش باد به نسبت شدید، احتمال بارش های پراکنده برف در نواحی کوهستانی و سردسیر استان و کاهش محسوس دمای هوا بین پنج تا 10 درجه سانتی گراد پیش بینی می شود.
به گزارش سمنان لاین ازایرناوی اظهار داشت: در این مدت، آبگرفتگی معابر و سیلابی شدن مسیل ها و طغیان رودخانه های فصلی به ویژه برای نواحی شمالی و مستعد استان سمنان دور از انتظار نیست.
مدیرکل هواشناسی سمنان گفت: آسمان شهر سمنان امروز صاف تا نیمه ابری، گاهی وزش شدید باد و همراه با افزایش ابر، خواهد بود.
وی، با اشاره به گزارش وضعیت هوای استان سمنان در 24 ساعت گذشته، تصریح کرد: وزش باد در نقاط مختلف در بیشترین سرعت در دامغان 83 کیلومتر بر ساعت رسید.
حسنی غربا خاطرنشان کرد : در 24 ساعت گذشته منطقه رضوان شهرستان میامی با 9 و حسینان در شهرستان دامغان با 35 درجه سانتی گراد، به ترتیب کمترین و بیشترین دمای هوای استان سمنان را داشتند.
دمای هوای سمنان امروز کمینه تا 19 و بیشینه تا 31 درجه سانتی گراد پیش بینی می شود.
کاهش محسوس دما و وزش باد شدید پدیده بیشتر نقاط استان سمنان در هفته جاری بود به طوری که وزش باد در روز یکشنبه هفته جاری در شهمیرزاد در شهرستان مهدیشهر به 101 کیلومتر بر ساعت رسید.

بر چسب ها:
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب