14:11:56 - سه شنبه 27 سپتامبر 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مدیرفرودگاه سمنان :مسوولان استانی در ساخت فرودگاه سمنان همکاری شایسته ای داشته باشند!!!
کانال تلگرام سمنان لاین

مدیر فرودگاه سمنان با بیان اینکه 2 هزار و 800 متر از باند پرواز فرودگاه سمنان تا آذر 95 به بهره برداری می رسد، گفت: ادامه ساخت بخش های این فرودگاه نیازمند اعتبار است.

به گزارش سمنان لاین، حسین شجاعی روز سه شنبه در نشست بررسی مسایل فرودگاه سمنان با حضور محمدرضا خباز استاندار در این فرودگاه، با بیان اینکه ساخت توقف گاه و پایانه فرودگاه سمنان به افزایش اعتبار نیاز دارد، افزود: ساخت باند این فرودگاه از سال 84 آغاز شد و با وجود کمبود اعتبارات، بیش از 80 درصد این طرح پیشرفت دارد.
به گزارش سمنان لاین ازایرناوی اظهار داشت: با توجه به عملیات آزمایشگاهی و نامرغوب بودن زمین فرودگاه سمنان برای ساخت باند، بیش از 80 سانتی متر از باند برای استانداردسازی محل پرواز و فرود هواپیماها خاک برداری شد.
شجاعی با بیان این که ساخت توقف گاه های خودروها در این فرودگاه نیازمند تخصیص اعتبار است، ادامه داد: از ابتدای سال 95 تاکنون بیش از 60 میلیارد ریال از محل اعتبارت عمرانی سازمان فرودگاه کشور برای ساخت این طرح استان سمنان هزینه شده است.
وی اضافه کرد: در سال 94 براساس تفاهم نامه استانداری سمنان و سازمان فرودگاه کشور ، 50 درصد ساخت فرودگاه سمنان بر عهده استانداری قرار گرفته است.
مدیر فرودگاه سمنان خاطر نشان کرد: بعد از اجرای طرح مناقصه و واگذاری عملیات اجرایی ساماندهی فرودگاه سمنان به پیمانکار در سال 94، پیشرفت محسوسی در نوسازی تجهیزات صورت گرفت.
وی از تصویب طرح جامع ساماندهی فرودگاه سمنان خبر داد و گفت: در سال گذشته همزمان با آغاز عملیات بهسازی و توسعه، طرح جامع پنج ساله توسط هئیت مدیره فرودگاه سمنان مصوب شد.
مدیر فرودگاه سمنان با بیان این که راه اندازی این فرودگاه با توجه به فعالیت واحدهای تولیدی در سمنان، زمینه رونق اقتصادی و تحرک اجتماعی را در استان سمنان فراهم می کند، اظهار داشت: همه مسوولان استانی در ادامه ساخت فرودگاه سمنان همکاری شایسته ای داشته باشند.
به گزارش سمنان لاین, مهدی زندیه وکیلی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری و سید عباس دانایی فرماندار سمنان در جریان بازدید و نشست بررسی مسایل فرودگاه سمنان، استاندار را همراهی کردند.

بر چسب ها:
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  1. yazdani   سپتامبر 30, 2016  

    بایدهرچه سریعتر فرودگاه شهرمان افتتاح شود .مسوولان استان باید مانند توجه بیش ازحد به فرودگاه شاهرود,به فرودگاه مرکز استان هم توجه کنند

  2. مجید غایبی   سپتامبر 27, 2016  

    خدا قوت به مدیر توانای فرودگاه سمنان . آرزوی توفیق و سلامتی برای ایشان و خانواده شان داریم. خدا پشت و پناهتان

  3. مجید   سپتامبر 27, 2016  

    از مدیر پر تلاش و زحمت کش فرودگاه سمنان جناب آقای مهندس شجایی تشکر و قدر دانی میکنیم