22:53:14 - پنجشنبه 22 سپتامبر 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
درسکوت مسئولان ارشد مرکزاستان / دغدغه ی سوء استفاده از نجابت مردم و توسعه به اصطلاح متوازن!!!
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین – نماینده محترم و دلسوز برای شاهرود در جلسه شورای اداری این شهرستان  گفته اند ، نباید از نجابت مردم سوء استفاده کرد و همچنین درخصوص مباحث مربوط به استان مطرح کرده اندکه:

412580

«…به مسئولان استان نیز اعلام کرده ام که ما آرام هستیم و زیاده خواه و زیاده طلب نیستیم و تنها حقوق واقعی مردم را بدهید زیرا توسعه باید متوازن باشد.»

سمنان لاین در آینده ای نزدیک در سکوت تعجب برانگیز مسئولان ارشد مرکزاستان نمونه های فراوانی از نحوه ی توسعه متوازن مدنظر این دوستان را منتشر خواهد کرد از جمله مقایسه وضعیت درمانی و امکانات تخصصی و فوق تخصصی بیمارستانی موجود در شاهرود و مابقی استان ، آمار واقعی بیکاری در استان ، که سمنان بعنوان مرکزاستان بیشترین درصدبیکاری را دارا میباشد یا نحوه ی توسعه متوازن در اداره کل پارک و فناوری بخوانید استان سمنان اما مستقر،فربه و متمرکزشده در شاهرود که آخرین اقدام استانی !!! آنها ایجاد اتاق الکترونیک بین پارک خصوصی علم و فناوری مسکو و پارک به اصطلاح استانی مستقر در شاهرود میباشد که فقط نام استانی را یدک می کشد و مرکز رشد عاریه ای آن در مرکزاستان  فاقد کمترین امکانات نسبت به شاهرود است که حتی به جرأت میتوان گفت مقایسه ی این دو باهم مصداق قیاس مع الفارق است.

مرکزاستان دربخش آموزش و پرورش بیشترین مدارس فرسوده واجدشرایط تخریب را داراست که با وضعیت فعلی و با اعتبارات دولتی 27 سال زمان برای تعیین تکلیف آنها زمان خواهدبرد .حال توجه کنید به سخنان مدیریت آموزش وپرورش شاهرود در روز گذشته ؛

«…شهرستان شاهرود پس از استان یزد مقام دوم کشوری در قبولی کنکور سراسری را دارد و امسال نیز هدف کسب مقام نخست کشوری میباشد.

وی همچنین از راه اندازی نخستین پایگاه استعداد یابی تربیت بدنی آموزش و پرورش کشور در شاهرود خبرداد و گفت: از چهار سال پیش با تأسیس این مرکز، دانش آموزان برای انتخاب رشته های ورزشی خود استعدادیابی شده و در نتیجه آن هم اکنون شاهد کسب رتبه های شاخص کشوری در مسابقات ورزشی توسط دانش آموزان شاهرودی هستیم….»

d1

و بسیاری از نمونه های دیگراز جمله بخش راه  و اداره کل راه و ترابری – و این را هم بخوانید – استان سمنان اما مستقر درشاهرود که در وقت مقتضی با احصاء پروژه های در دست ساخت و معطل ماندن بیش از 12 ساله ی تعدادی از طرح های نیمه کاره در مرکزاستان مورد بررسی قرارخواهدگرفت که صدالبته این امر چیزی از مسئولیت عزیزان مسئول نخواهدکاست .

واما پرسشی که مدت هاست  بدون پاسخ مانده بی تفاوتی مسئولان ارشد شهرستان سمنان در عدم پاسخ به مباحثی میباشد که حتی عوام هم به غیرواقعی بودن آگاه هستند و کمترین توقع مردم در حالیکه از موضعگیری مسئولان اجرایی استان ناامید شده انداما همچنان به انتظار تدبیر این عزیزان نشسته اند ،پاسخی قاطع و کوبنده است تا سیه روی شود هرکه در او غش باشد.

hemvahos

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
 1. علی   سپتامبر 25, 2016  

  با سلام
  هرگونه بی عدالتی اتفاق افتاده قطعا کم لطفی و مسئلت اندیشی مسئولین محترم در راستای حفظ صندلی خود بوده در تمامی نارسایی ها از نجابت مردم شهرستان سمنان سوء استفاده شده وهمیشه سعی در تعضیف سمنان بوده بعنوان مثال می توان تصمیم کارشناسان محتر م استانداری در در تقسیمات در زمان ایجاد شهرستانهای جدید گفت که هیچگونه معیار حاکم نبوده یا تخصیبص بودجه بین شهرستانها که معیار تاکنون خوشایند بعضی از نمایندگان بوده تا زمانی که مردم عزیر مطالبه گر نباشند همچنان مسئو لین محترم صندلی خودرا عزیز میدارند

 2. بنی اسدی   سپتامبر 25, 2016  

  دوست شاهرودی اگه قرار باشد شهرستانها به اندازه مرکز استان بخواهند توسعه پیدا کنند پس باید بگیم روستا های شاهرود هم باید به اندازه شاهرود باید توسعه پیدا کنند و ما شاهرود را با روستا ها مقایسه میکنیم

 3. عباسی   سپتامبر 25, 2016  

  کی گفته توسعه باید متوازن باشه …. این حرفهارا از خودتون در نیارید ….. توسعه هر منطقه و شهر به نسبت ظرفیتش باید باشه … مرکز استان با مرکز استان .شهرستان با شهرستان . شهر با شهر. روستا با روستا

 4. داود سمنانی   سپتامبر 25, 2016  

  آقایانی که دم از توسعه متوازن میزنید لطفا استاندار محترم را به بازدید از مرکز رشد وابسته به پارک علم و فناوری استان مستقر در شاهرود ببرید و امکانات قصر و کاخ ساخته شده در آن را با یک منزل مسکونی مخروبه رو به ویرانی که آن هم به شکل استیجاری در نزدیکی ویرانه های باغات محلات سمنان به عنوان مرکز رشد سمنان معرفی شده است را با هم مقایسه کنید تا مفهوم توسعه متوازن در استان مظلوم سمنان را به درستی درک کنید.
  آقای استاندار شما را قسم میدهم این دومجموعه را مقایسه بفرمایید و اگر دلتان لرزید کمی به حال مظلومیت شهر ….و بی کس سمنان نیز فکری بکنید.

 5. مانی   سپتامبر 24, 2016  

  اگر مسیولین شیر دل سمنان وقتی که بودجه عمرانی سمنان شد 10 میلیارد و بودجه شاهرود شد 28 میلیارد سکوت نمیکردند و به کنج عافیت نمی خزیدند الان وضع ما این نبود که بعضیا تو شاهرود به بهانه توسعه متوازن خواهان صفر شدن بودجه مرکز استان و صد شدن بودجه شاهرود به بهانه توسعه متوازن بشن.
  گفتا زکه نالیم که از ماست که بر ماست

 6. مانی   سپتامبر 24, 2016  

  متاسفم برای استانداری که فکر میکنه با باج دادن و امتیاز دادن به برخی تمامیت خواه شاهرودی میتونه استانو آروم نگه داره و چندصباحی بر استان مدیریت کنه.
  آقای استاندار کافیه شما یک قدم عقب بشینی تا این تمامیت خواهان ده قدم جلو بکشن.

 7. سلامی   سپتامبر 23, 2016  

  اگر پاسخی بطورشفاف به این ادعاها داده نشود در واقع تایید کردن آن میباشد که به پای مسئولین فعلی شهرستان سمنان نوشته خواهدشد.

 8. حسین   سپتامبر 23, 2016  

  اچرابطور کلی مسئولین سمنان ونماینده گان مجلس شهرستان سمنان وار د مصادیق نمیشوند مثلآ عملکرد وزارت راه وترابری دررابطه با ساخت پلهای نیمه تمام ویا دیگر ..که دوازده سال است ناتمام مانده است وبرای ان دکان باز کردهاند ملجآ رسیدگی وجود ندارد .؟؟ آیاجزء وظایف ومسئولیت مسئولین ارشد این شهرستان واستان نیست ..

  • عامری   سپتامبر 23, 2016  

   مگر در شاهرود پل های ورودی و خروجی وجود دارد که شما دائما از عملکرد اداره کل راه و ترابری و معطل ماندن پروژه دوازده ساله انتقاد میکنید؟ تازه شما یک پل در ابتدای شهر دارید که دو سال پیش افتتاح شد، در شاهرود همان یکی هم وجود ندارد

   • مانی   سپتامبر 24, 2016  

    چشاتو باز کن و ببین که ورودی شاهرود از هردو طرف شرق و غرب ده سال پیش افتتاح شده اونم چه ورودی که تنه به تنه ورودی افسریه میزنه.
    اگه بازهم چشات ندیده بیام ازش عکس بندازیم ارسال کنیم خدمتتون

    • عامری   سپتامبر 24, 2016  

     آیامردم شهر اخلاق …..همه با این مدل ادبیات حرف میزنند؟

     • مانی   سپتامبر 24, 2016  

      نخیر رفیق مردم شهر اخلاق با همه اینجوری حرف نمیزنن بلکه با تمامیت خواهان زیاده طلبی که همه چیزو فقط و فقط و فقط برای خودشون میخان و از خوردن حق سمنان و بسطام و میامی گرفته تا دامغان و گرمسار و مهدیشهر هیچ ابایی ندارن و با شعار کذایی قاره کوچک سهم یک قاره بزرگو از منابع لاغر و نحیف استان سمنان میخان اینجوری حرف میزنن و به موقعش یه جور خاصی هم عمل میکنن.

 9. حقیقت   سپتامبر 23, 2016  

  آیا مهمترین وظیفه استاندار در یک استان اجرای قانون نیست؟ اگر یک استاندار تحت تاثیر جوسازی ها قرار بگیره …..

 10. ذوالفقاری   سپتامبر 23, 2016  

  فرماندارسمنان لطفا بیش ازپیش تلاش کنید و حقایق و آمارهای واقعی را دائما تکرار کنید. باتشکراززحمات شما

 11. مجید   سپتامبر 23, 2016  

  از نماینده محترم سمنان آقای دکتر همتی تقاضا می کنیم در این هجمه ها علیه مرکز استان سکوت نکنند .

 12. امیر   سپتامبر 22, 2016  

  برای مسوولان بلندپایه شهرستان سمنان متاسفم