23:06:18 - سه شنبه 20 سپتامبر 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
نماینده دامغان خطاب به مسئولان دانشگاه علوم پزشکی سمنان
تکمیل مراحل بعدی دانشکده بهداشت دامغان در اولویت قرارگیرد!
کانال تلگرام سمنان لاین

نماینده مردم شهرستان دامغان در مجلس شورای اسلامی گفت: 17 هزار دانشجو در دامغان برای افزایش علم آموزی و فراگیری مهارت ها، احتیاج به امکانات رفاهی بیشتری دارند.

hasanbigi-1

به گزارش سمنان لاین ابوالفضل حسن بیگی روز دوشنبه در آیین آغاز احداث خوابگاه 180 نفری خواهران دانشکده بهداشت دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان در دامغان افزود: برای افزایش تولید علم و بالا رفتن سطح آگاهی در جامعه نیازمند افزایش اعتبارات عمرانی و رفاهی در 6 مرکز آموزش عالی شهرستان دامغان هستیم.
وی خاطر نشان کرد: مردم دامغان بر اساس آمار های منتشر شده درساخت مکان های فرهنگی و آموزشی، کمک های خداپسندانه قابل توجهی می کنند که این امر نشان دهنده دانش دوستی مردم این شهرستان است.
به گزارش سمنان لاین ازایرناحسن بیگی ادامه داد: ساخت چند آموزشکده علمی در دامغان از کارهای مهم و با ارزش مردم در شهرستان دامغان است.
وی اضافه کرد: بنیاد 15 خرداد براساس منویات امام خمینی (ره) فعالیت می کند و ساخت مجتمع های آموزشی و رفاهی در مناطق کمتر توسعه یافته کشور، نشاندهنده اخلاص در کار این نهاد غیردولتی است.
نماینده مردم شهرستان دامغان در مجلس شورای اسلامی گفت: توجه به آموزش عالی از محورهای اساسی انقلاب اسلامی است و باید به منظور افزایش سواد علمی و معرفتی تلاش بیشتری صورت گیرد.
حسن بیگی تصریح کرد: بیش از هزار طلبه در دامغان تحصیل می کنند که نشان دهنده علاقه مردم به دین و علم در این شهرستان است.
نماینده مردم شهرستان دامغان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: تکمیل مراحل بعدی طرح های عمرانی وعلمی دانشکده بهداشت در اولویت برنامه های دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان قرار گیرد.
فرماندار دامغان نیز در این آئین ادامه داد: در دولت تدبیر و امید توجه ویژه ای به حوزه بهداشت و درمان شده است که باید مردم قدردان این اقدام باشند.
علی اصغر مجد افزود: با اجرای طرح تحول نظام سلامت، روستانشینان و شهرنشینان به ترتیب فقط سه و 6 درصد از کل هزینه های درمانی خود را می پردازند.
فرماندار دامغان خاطر نشان کرد: با ساخت مرکز سلامت دیباج در شهرستان دامغان بخش مهمی از مشکلات درمانی مردم برطرف می شود و باید ازفعالیت ارزشمند بنیاد 15 خرداد در ساخت این واحد درمانی قدردانی شود.
به گزارش سمنان لاین در این آیین آیت الله حاج شیخ حسن صانعی سرپرست بنیاد 15 خرداد ،آیت الله سیدمحمد شاهچراغی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان، محمد رضا خباز استاندار، مهدی شادنوش رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان و جمعی از مسوولان استان و شهرستان دامغان حضور داشتند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب