23:09:29 - سه شنبه 20 سپتامبر 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
جرج بوش پدر هم به هیلاری کلینتون رای می‌دهد
کانال تلگرام سمنان لاین

جرج اچ. دبلیو. بوش قصد دارد در انتخابات ریاست جمهوری پیش رو در ایالات متحده، به نامزد حزب رقیب رای دهد.

 یکی از اعضای خانواده کندی به «پولیتیکو» گفته است که جرج هربرت واکر بوش، رئیس جمهور پیشین ایالات متحده قصد دارد در انتخابات ریاست جمهوری این کشور، به مقابله با نامزد جمهوری خواهان پرداخته و به هیلاری کلینتون رای دهد.

گفته می شود بوش 92 ساله قصد داشت در رقابت کلینتون و ترامپ برای رسیدن به کاخ سفید سکوت کند، که این خود نشانه ای از بی میلی او به نامزد جمهوری خواهان است. با این وجود، اکنون و به لطف «کاتلین هارتینگتون کندی تاونسند»، از اعضای خانواده جان اف. کندی، رئیس جمهور فقید این کشور، مشخص شده است که جرج بوش ترجیح می دهد همسر جانشینش، یعنی هیلاری کلنتون به پیروزی برسد.

تاونسند با انتشار عکسی در صفحه فیسبوک خود که در حال دست دادن با رئیس جمهور سابق ایالات متحده است نوشت: رئیس جمهور به من گفت به هیلاری رای می دهد!

جرج بوش هم به هیلاری کلینتون رای می‌دهد

جیم مک گراس، سنخنگوی جرج بوش پدر در پاسخی ایمیلی به پولیتیکو رای این جمهوری سابق را در پنجاه روز مانده به انتخابات ریاست جمهوری، مخفی خواند و گفت بوش قصد ندارد در این فاصله در مورد رقابت های انتخاباتی اظهارنظری کند.

جرج اچ. دبلیو. بوش و همسرش، باربارا بوش، از اوایل سال جاری و پس از آن که فرزندشان، جب بوش، نتوانست نظر رای دهندگان جمهوری خواه را در رقابت با دونالد ترامپ جلب کند، خود را از مباحث سیاسی کنار کشیده اند. نه جرج بوش پدر و نه جرج بوش پسر که هر دو پیش از این به عنوان کاندیداهای حزب جمهوری خواه به ریاست جمهوری ایالات متحده رسیده بودند، در کنوانسیون ملی جمهوری خواهان در کلیولند که نامزدی دونالد ترامپ را تایید کرد، شرکت نکردند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب