خبر را در صفحه اصلی ببینید
خبر را چاپ کنید
16/09/19 11:18
شناسه خبر : 8756

عملیات اجرایی ساخت خوابگاه خواهران دانشکده بهداشت دامغان آغاز شد

عملیات ساخت خوابگاه خواهران دانشکده بهداشت دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان واقع در شهرستان دامغان روز دوشنبه با حضور آیت الله شیخ حسن صانعی سرپرست بنیاد پانزده خرداد کشور و شماری از مسئولان استانی و شهرستانی آغاز شد. مدیر اداری و برنامه ریزی بنیاد پانزده خرداد کشور در حاشیه آیین کلنگ زنی این طرح عمرانی […] ...

عملیات ساخت خوابگاه خواهران دانشکده بهداشت دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان واقع در شهرستان دامغان روز دوشنبه با حضور آیت الله شیخ حسن صانعی سرپرست بنیاد پانزده خرداد کشور و شماری از مسئولان استانی و شهرستانی آغاز شد.

مدیر اداری و برنامه ریزی بنیاد پانزده خرداد کشور در حاشیه آیین کلنگ زنی این طرح عمرانی در دانشکده بهداشت دامغان افزود : این خوابگاه در 2 طبقه با بیش از چهار هزار متر مربع زیربنا با 40 میلیارد ریال اعتبار در کمتر از یکسال به بهره برداری می رسد.
حسین مهاجری ظرفیت این خوابگاه را 180 نفر اعلام کرد و افزود : آیین کلنگ زنی اولین خوابگاه دانشجویی در دانشگاه اراک در سوم شهریور و خوابگاه دانشکده بهداشت دامغان به عنوان دومین خوابگاه مورد نطر این بنیاد، همزمان با هفته ولایت برگزار شده است.
به گفته وی براساس برنامه ریزی های انجام شده بنیاد 15 خردا کشور در نظر دارد در قالب طرح خورشید در سایر دانشگاه های کشور خوابگاه دانشجویی احداث کند.
دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان هشت دانشکده و 10 خوابگاه دانشجویی دارد.