13:57:19 - دوشنبه 12 سپتامبر 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
نمازعیدقربان با حضور پرشکوه مردم در مصلی سمنان برگزارشد
کانال تلگرام سمنان لاین

خطیب نماز عید سعید قربان سمنان با اشاره به حضور پرشور مردم در آئین دعای عرفه و نماز عید قربان گفت: همین حضور حماسی مردم در صحنه های مذهبی و سیاسی باعث استحکام نظام اسلامی می شود.

حجت الاسلام و المسلمین محمدباقر عبدوس روز دوشنبه در خطبه های نماز عید قربان در مصلای سمنان با قدردانی از حضور شکوهمند مردم در آئین های دعای عرفه و نماز عید سعید قربان گفت: این حضور بر پایداری نظام اسلامی می افزاید.
وی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای منا افزود: آل سعود با حمایت قدرتهای استکباری به دنبال از بین بردن اسلام ناب محمدی است، غافل از اینکه وعده الهی بر از بین رفتن ظالم است.
وی راه برون رفت مسلمانان از توطئه های مختلف علیه مسلمین و دین اسلام در دنیای امروز را وحدت عنوان و خاطرنشان کرد: وحدت و همدلی امت اسلامی، بهترین راه دفاع در برابر روایت های نادرست از دین مبین اسلام در شرایط کنونی است.
عبدوس تاکید کرد: نیاز به وحدت مسلمین در شرایط کنونی منطقه بیش از گذشته احساس می شود و امت های اسلامی باید با هوشیاری در مسایل مختلف تصمیم گیری کنند.
امام جمعه موقت سمنان مردم این استان را متدین و همپای نظام اسلامی دانست و از حضور باشکوه مردم استان سمنان در دعای عرفه و نماز عید قربان در نقاط مختلف استان قدردانی کرد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب