13:30:03 - یکشنبه 11 سپتامبر 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
آیا تا پانزدهم مهر ۹۵ سرطان زا بودن یانبودن فروسیلیس مشخص می شود؟
کانال تلگرام سمنان لاین

استاندار سمنان با اشاره به دغدغه مردم درباره وضعیت زیست محیطی و آلایندگی کارخانه فروسیلیس ایران در سمنان، دستور داد وضعیت زیست محیطی، آلایندگی و طرح توسعه این کارخانه به طور دقیق بررسی شود.

 82226481-71009969

 محمد رضا خباز در بازدید از کارخانه فروسیلیس در شهرک صنعتی سمنان افزود: مباحث سرطان زا بودن ریزگردها در کارخانه فروسیلیس بررسی و در سریع ترین زمان به مسوولین ارشد استان گزارش شود.
وی اظهار داشت: معاون امنیتی وسیاسی استانداری و رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان، موظف به بررسی مشکلات آلاینده یا سرطان زا بودن مواد تولیدی این واحد تولیدی در سمنان هستند.
خباز ادامه داد: دانشگاه علوم پزشکی تا پانزدهم مهر 95 موظف است تحقیقات لازم درباره بررسی میزان غلظت آلاینده های تولیدی فروسیلیس سمنان به استانداری سمنان گزارش دهد.
استاندار سمنان با بیان این که مشکلات زیست محیطی این کارخانه برای رفع دغدغه اجتماعی و سلامت مردم سمنان باید بررسی شود، خاطرنشان کرد: اداره کل حفاظت محیط زیست استان سمنان تا پایان شهریور 95 موظف است تحقیقات لازم برای بررسی میزان عملکرد و نوع آلاینده های این واحد تولیدی گزارش دهد.
خباز اضافه کرد: بررسی مشکلات واحدهای تولیدی و افزایش رونق اقتصادی از وظایف استانداری سمنان است و در این راستا این نهاد از هیچ گونه کمکی دریغ نخواهد کرد.
استاندار سمنان تصریح کرد: هدف از پیگیری مسایل زیست محیطی و سرطان زا بودن مواد آلاینده در این واحد صنعتی، کاهش دغدغه مردم سمنان است.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب