15:33:40 - چهار شنبه 7 سپتامبر 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
با حضور رئیس کل دیوان محاسبات کشور؛ ساختمان اداره کل دیوان محاسبات استان سمنان به بهره برداری رسید
کانال تلگرام سمنان لاین

 

 ساختمان اداره کل دیوان محاسبات استان سمنان روز چهارشنبه با حضور،عادل آذر، رئیس کل دیوان محاسبات کشور و استاندار سمنان و جمعی از مسئولان استان به بهره برداری رسید.

مدیرکل دیوان محاسبات استان سمنان روز چهارشنبه در حاشیه آیین بهره برداری این ساختمان گفت : عملیات اجرایی طرح احداث ساختمان اداره کل دیوان محاسبات در زمینی به مساحت چهار هزار و 25 متر مربع و با زیر بنای سه هزار و 50 مترمربع در چهار طبقه ساخته شده است.
به گزارش سمنان لاین ازایرناحسینعلی کرمی با بیان این که این طرح از سال 90 شروع و در آبان ماه سال 94 تحویل موقت داده شد، افزود: کل اعتبار هزینه شده برای اجرای این طرح 46 میلیارد ریال بوده است.
وی تصریح کرد: برای صدور پروانه ساختمانی، برقراری انشعابات و کارمزد نیروهای طرح و پیمانکار از محل استانی 24 میلیارد ریال و از منابع دستگاه های بهره بردار 22 میلیارد ریال پرداخت شده است.
مدیرکل دیوان محاسبات استان سمنان اظهار کرد: این دستگاه اجرایی با توجه به شعار سال، اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل جز هفت دستگاهی است که طبق آمار شرکت توزیع برق استان، در مصرف انرژی کاهش داشته است.
به گزارش سمنان لاین دیوان محاسبات کشور طبق اصول 101 تا 103 قانون اساسی و متمم آن در سالهای 1258 و 1286 هجری و شمسی موجودیت پیدا کرده و قانون آن در دوره دوم 23 صفر 1329 به تصویب رسیده است .

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب