13:08:41 - شنبه 3 سپتامبر 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
محسن رضایی: رابطه ایران وعربستان به سمت جنگ می رود
کانال تلگرام سمنان لاین

محسن رضایی: رابطه ایران وعربستان به سمت جنگ می رود/ سعودی همه پلها را خراب می کند

محسن رضایی عصر جمعه در جمع دانشجویان بسیجی استان فارس به سوالات آنها پاسخ گفت.

اولین پرسش دانشجویان به دلیل بازگشت دکتر رضایی به سپاه، اختصاص داشت که سرلشکر رضایی گفت: دلیل خروج من از سپاه، احساس خطر در عرصه اقتصاد بود. دو سال پیش با دیدن تهدیدات منطقه ای از جمله در سوریه و پیشروی های داعش از مقام معظم رهبری کسب اجازه کردم که با این لباس در سالهای آخر عمرم در کنار آقا باشم. همچنین با لباس مقدس پاسداری در کارهایی مانند انتقال تجربه و آموزش فرماندهان هم مشغول هستم.

دانشجویی در مورد سرنوشت حاج احمد متوسلیان سوال کرد؛ فرمانده سپاه پاسداران در دوران دفاع مقدس گفت: ایشان به عنوان فرمانده لشکر ۲۷ حضرت رسول به لبنان اعزام شد و جاده بعلبک به همراه سه دیپلمات ایرانی اسیر شد و تا کنون اسرائیل و آمریکا در مورد این عزیزان اطلاعاتی نداده اند و زیر بار نمی روند. اخیرا اطلاعاتی به دست آمده و امیدواریم سرنخ ها به جایی برسد. نسبت به گذشته امیدوارتر شدیم. در همه دوره های سپاه و حزب الله و سپاه قدس فعالیت هایی برای پیگیری این عزیزان بوده و انجام شده.

رضایی در مورد رابطه ایران و عربستان گفت: رابطه ما روز به روز دارد بدتر می شود و آنها می خواهند همه پل ها را خراب کنند. به طور دیوانه وار دارند این پل ها را خراب می کنند. گویی می خواهند به سمت جنگ پیش بروند. قریب ۴۰۰ هزار عرب به سارایوو رفته اند تا از جنگ عربستان و ایران فرار کنند. این وضعیت به سمت دیپلماسی و صلح نیست و به طرف جنگ می رود. تصور غلطی دارند که فکر می کنند که جنگ در خلیج فارس خواهد بود و ایرانی ها با آمریکایی درگیر خواهند شد. فکر نکرده اند که ما حساب این کار ها را کرده ایم و آمریکا و توانایی هایش را دیده ایم.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب