15:37:51 - دوشنبه 29 آگوست 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۴۰ طرح صنعتی، عمرانی، خدماتی و کشاورزی در گرمسار به بهره برداری رسید
کانال تلگرام سمنان لاین

همزمان به هفتمین روز از هفته دولت، 40 طرح صنعتی ، عمرانی، خدماتی ، آموزشی و کشاورزی با صرف بیش از 400 میلیارد ریال اعتبار با حضور استاندار و شماری مسئولان شهرستانی در گرمسار به بهره برداری رسید.

به گزارش سمنان لاین از ایرنافرماندار گرمسار در آئین افتتاح این طرح ها گفت: 40 طرح در بخشهای مختلف صنعتی، عمرانی، خدماتی و کشاورزی در این شهرستان با بیش از 400 میلیارد ریال اعتبار به مناسبت هفته دولت گشایش یافت.
داریوش طاهری افزود: این طرح ها در حوزه های کشاورزی ،آب و فاضلاب، گازرسانی، آموزش عالی و خدمات شهری به بهره برداری رسید.
وی با اشاره به افتتاح برخی طرح های بخش ایوانکی در شهرستان گرمسار اظهار داشت : طرح های گازرسانی به شهرک صنعتی جنت آباد، آبیاری تحت فشار، مدرسه 6 کلاسه، خط 63 کیلوولت، پارکینگ طبقاتی و مجتمع تجاری مسکن مهر در ایوانکی گشایش یافت.
طاهری با اشاره به بهره برداری از خط تغذیه و شبکه گاز رسانی شهرک صنعتی جنت آباد ایوانکی برای گازرسانی به 37 روستا و شهر جدید ایوانکی با اعتبار 35 میلیارد ریال در شهرستان گرمسار در 9 ماه، گفت: با اجرای این طرح ضریب برخورداری شهوندان گرمساری از شبکه گاز طبیعی از 79 درصد به 83 درصد افزایش یافت.
وی با اشاره به اینکه در 2 سال گذشته هشت هزار و 482 انشعاب با 34 هزار و 304 اشتراک گذاری در شهرستان گرمسار اجرا شد، خاطرنشان کرد: گازرسانی به 23 روستای این شهرستان هم اکنون در دست بررسی است.
به گزارش سمنان لاین، طاهری درباره طرح مجتمع تجاری مسکن مهر گرمسار با مشارکت سه میلیارد ریالی بخش خصوصی، گفت: 9 باب واحد تجاری در این مجتمع هز کدام به مساحت 40 مترمربع که در مجموع برای آن 6 میلیارد ریال هزینه داشته است و دارای واحدهای نانوایی، خوار و بار و میوه و تره بار است به بیش از هزار و 300 نفر از جمعیت مسکن مهر و مناطق اطراف دانشگاه در ایوانکی خدمت ارایه می شود.
محمدرضا خباز استاندار سمنان و غلامرضا کاتب نماینده مردم گرمسار و آرادان در مجلس شورای اسلامی، امام جمعه دو شهرستان و جمعی از مسئولان استان سمنان در این آئین ها حضور داشتند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب