15:34:07 - دوشنبه 29 آگوست 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بازسازی ناوگان اتوبوسرانی در پرجمعیت ترین شهراستان سمنان
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین


مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری سمنان گفت : طرح بازسازی ناوگان اتوبوسرانی شهرستان سمنان برای استقبال از ماه بازگشایی مدارس با اعتبار 600 میلیون تا یک میلیارد ریال اعتبار در حال انجام است.

مسعود میرشریفی روز دوشنبه با اشاره به فعال شدن 70 تا 80 دستگاه اتوبوس در حوزه های مختلف شهری و دانشجویی همزمان با ماه مهر افزود: ز این میزان، به طور روزانه 30 تا 35 دستگاه به عنوان سرویس های دانشجویی، 10 تا 15 دستگاه به عنوان سرویس های مدارس و 20 دستگاه در خطوط شهری فعالیت می کنند.
وی اظهار کرد : بقیه خودروها نیز ضمن پشتیانی ناوگان در دیگر حوزه ها از جمله سرویس دهی به مراکز صنعتی استفاده می شوند.
وی بازسازی ناوگان اتوبوسرانی را شامل مرمت وضعیت ظاهری، بهبود وضعیت داخلی و تعمیرات موتوری خودروها عنوان کرد.
میرشریفی با بیان این که با آغاز فصل پاییز خدمات رسانی سازمان در 2 حوزه خدمات به عموم شهروندان و خدمات به مدارس تشدید می شود، خاطرنشان کرد : مدیریت جابجایی حجم بالای مسافران نیازمند برنامه ریزی دقیقی است.
وی خاطرنشان کرد: در سال 94، 11 دستگاه اتوبوس و 2 دستگاه مینی بوس در اختیار مدارس قرار گرفته بود و نگهداری شرایط موجود نیازمند بروزرسانی ناوگان و بهبود وضعیت خودروهای رزرو است.
وی با اشاره به هم افزایی پلیس راهور با مجموعه مدیریت شهری به واسطه افزایش سقف عمر مجاز تردد خودروها تا 15 سال، گفت: در زمنان حاضر مشکلی برای ارائه خدمات به شهروندان وجود ندارد.
مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری سمنان اظهار کرد : تا 2 سال آینده حدود 20 دستگاه اتوبوس از رده خارج محسوب می شود و اگر پلیس راهور به این خودروها اجازه تردد ندهد، حوزه حمل و نقل شهری با مشکل مواجه خواهد شد و باید برای رفع این مشکل اقدامات لازم انجام شود.
به گزارش سمنان لاین ، سمنان باحدود 200 هزار نفر  پرجمعیت ترین شهر استان سمنان محسوب میشود.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب