2:18:28 - دوشنبه 29 آگوست 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
آتش‌نشاني مرکز استان همچنان فاقد خودروي نردبان‌دار
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین


مديرعامل سازمان آتش‌نشاني و خدمات ايمني شهرداري سمنان با بيان اين مطلب گفت: با وجود اينکه تعداد ساختمان‌هاي مرتفع در مرکز استان رو به افزايش است، اما آتش‌نشاني همچنان فاقد خودروي نردبان‌دار است

به گزارش سمنان لاین آتش‌پاد سوم سعيد اسمعيل‌پور افزود: اعتبار لازم براي خريد اين خودرو، 40 ميليارد ريال است که پرداخت آن از عهده اين سازمان خارج است. اسمعيل‌پور با تأکيد بر اين که با توسعه ساخت و ساز در فضاي شهري، تجهيزات کنوني سازمان پاسخگوي رسيدگي به حوادث در ساختمان‌هاي مرتفع‌تر از دو طبقه نيست، خواستار حمايت نهادهاي فرادستي براي بهبود وضعيت در حوزه خدمات ايمني شد. وي از وقوع 381 مورد عمليات شامل 135 مورد عمليات اطفاء حريق و 246 مورد عمليات امداد و نجات خبر داد و گفت: آتش‌سوزي در سطل‌هاي زباله و معابر شهري و حبس در آسانسور سهم عمده وقوع حوداث را در سه‌ماهه نخست امسال به خود اختصاص دادند.

مدير عامل سازمان آتش‌نشاني و خدمات ايمني شهرداري سمنان آموزش، پيشگيري و عمليات را سه حوزه کاري اصلي اين سازمان برشمرد و گفت: ارائه خدمات مطلوب در حوزه عمليات نيازمند تأمين تجهيزات و نيروهاي داراي سلامت جسمي ‌و رواني است. وي با قدرداني از شوراي اسلامي‌ شهر سمنان در جهت حمايت از اين سازمان و تامين نيروهاي جوان خاطرنشان کرد: از دو سال قبل، با حمايت شوراي اسلامي‌شهر، 47 نيروي جوان ورزشکار به مجموعه آتش‌نشاني اضافه شده‌اند.

بر چسب ها:
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب