15:04:00 - یکشنبه 28 آگوست 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
75 طرح شهرستان دامغان در هفته دولت افتتاح شد
کانال تلگرام سمنان لاین

همزمان با ششمین روز از هفته دولت سال 95، تعداد 75 طرح در حوزه های مختلف در شهرستان دامغان، روز یکشنبه با حضور استاندار سمنان و مسوولان شهرستان دامغان افتتاح شد.

استاندار سمنان در آئین افتتاح این طرح ها در اداره بیمه سلامت دامغان با اشاره به تلاش دولت برای رفاه حال مردم به ویژه در بخش هزینه های درمانی گفت: 11 میلیون نفر در دولت تدبیر و امید تحت پوشش بیمه سلامت قرار گرفتند.
محمدرضا خباز دستاورد دولت یازدهم در حوزه بهداشت و درمان را مطلوب و باعث رفع دغدغه بسیار مهمی از جامعه عنوان کرد و گفت: در دولت تدبیر و امید 11 میلیون نفر تحت پوشش بیمه سلامت قرار گرفتند که از این تعداد سهم استان سمنان 44 هزار نفر است.
استاندار سمنان ادامه داد: تاکنون دولت تدبیر و امید 106 میلیارد ریال بابت بیمه سلامت پرداخت کرده است که نشاندهنده عزم دولت یازدهم برای رسیدگی به مساله سلامت مردم است.
فرماندار دامغان نیز در گفت و گویی خاطرنشان کرد: 75 طرح شهرستان دامغان شامل 65 طرح از دستگاههای اجرایی در حوزه های صنعت، عمرانی، خدماتی و کشاورزی با 342 میلیارد و 769 میلیون ریال و 10 طرح از سوی بخش خصوصی با 42 میلیارد و 477 میلیون ریال در هفته دولت افتتاح شد.
علی اصغر مجد خاطرنشان کرد: افتتاح این طرح ها در بخش های مختلف شهرستان دامغان با اشتغالزایی برای 217 نفر همراه است.
وی یاد آور شد: از 75 طرح افتتاحی در هفته دولت امسال در دامغان، بخش اول طرح فولاد کویر با اشتغالزایی برای 150 نفر و سرمایه گذاری بالغ بر 2 هزار و 500 میلیارد ریال، طرح مهم در بخش صنعت بود.
مجد تصریح کرد: سه طرح در برق منطقه ای، 2 طرح حوزه راه، 9 طرح آب و فاضلاب شهری و روستایی، هفت طرح جهادکشاورزی، 12 طرح توزیع برق، پنج طرح شهرداری، 11 طرح بنیاد مسکن، 2 طرح امور عشایری و طرح هایی از سایر دستگاه های اجرایی در هفته دولت امسال در دامغان به بهره برداری رسید.
فرماندار دامغان درباره افتتاح ساختمان اداره بیمه سلامت دامغان گفت: این ساختمان در زمینی به مساحت 184 مترمربع با زیربنای 408 مترمربع و با هفت میلیارد ریال اعتبار احداث شده است.
افتتاح مرکز کنترل ترافیک شهرداری، دیدار با خانواده شهدا، دیدار مردمی در مسجد جامع از برنامه های صبح امروز و افتتاح همزمان طرح گازرسانی به هفت روستای بخش مرکزی، طرح های بهسازی روستایی، افتتاح طرح آبیاری تحت فشار و مجتمع خدمات رفاهی، از برنامه های عصر امروز با حضور محمدرضا خباز استاندار سمنان در شهرستان دامغان است.
حجت الاسلام سیدمحمد حسینیان امام جمعه دامغان و جمعی از مدیران کل استان سمنان، در آئین های افتتاح طرح های شهرستان دامغان حضور داشتند.
در هفته دولت امسال 432 طرح با هشت هزار و 680 میلیارد ریال اعتبار در حوزه های مختلف در استان سمنان در حال افتتاح است.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب