0:15:32 - شنبه 27 آگوست 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۱۲ کیلومتر حمل تأثر انگیز جسد همسر با پای پیاده+عکس
کانال تلگرام سمنان لاین

به گزارش سمنان لاین به نقل از بی بی سی/BBC، یک مرد هندی جسد همسرش را ۱۲ کیلومتر به دوش کشیده چون می‌گوید بیمارستانی که همسرش در آن درگذشته، حاضر نشده آمبولانسی برای انتقال جسد به روستای محل زندگی‌ این مرد در اختیارش بگذارد.
  انتشار این خبر و عکس مرد در حالی که جنازه همسرش را روی دوش دارد خشم عمومی را در هند بر انگیخته است.آمانگ ۴۲ ساله، همسر دانا ماجی، در اثر ابتلا به بیماری سل در بیمارستان محلی شهر باوانیپاتنا در ایالت اوریسا درگذشت.

مسئولان بیمارستانی که همسر  ماجی در آن درگذشته می‌گویند هیچ قصوری از آنها سر نزده است.ماجی گفته روستای محل زندگی‌اش ۶۰ کیلومتر با بیمارستان فاصله داشته و او پول کرایه ماشین را نداشته است.

88398_307 (1) copy
بعد از آن که او جسد همسرش را ۱۲ کیلومتر با پای پیاده و همراه با دخترش حمل کرده، مردم محلی با مسئولان تماس گرفته‌اند تا برای او آمبولانس بفرستند.یکی از مسئولان بیمارستان گفته است زنی که روز سه‌شنبه در بیمارستان بستری شده همان شب فوت کرده و همسرش بدون هماهنگی با کارکنان بیمارستان او را با خود برده است.اما ماجی می‌گوید بارها از کارکنان بیمارستان درخواست خودرویی برای انتقال همسرش کرده اما پاسخی نگرفته و چون پولی برای کرایه خودروی دیگری نداشته خودش جنازه را به دوش کشیده است.

بر چسب ها:
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب