11:56:43 - جمعه 26 آگوست 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران: پافشاری دانشگاه علوم پزشکی شاهرود برای بهبود فرآیند های خدماتی، علمی و پژوهشی
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین


مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران گفت: باتوجه به بستر های مناسب، وجود دانشگاه علوم پزشکی و وسعت جغرافیایی بسیار ،شهرستان شاهرود برای اجرای طرح های آزمایشی کشوری موقعیت مناسبی دارد.

 IMG_20160826_115311

دکتر محمد جواد کبیر شامگاه پنجشنبه در نشستی با مسوولان دانشگاه علوم پزشکی شاهرود، افزود: برای دسترسی و بهره مندی مردم از خدمات بیمه سلامت درنقاط دوردست شهرستانهای میامی و شاهرود مانند طرود، فرومد ،حسین آباد کالپوش ، باید برنامه ریزی شود .
به گزارش سمنان لاین ازایرناوی تاکید کرد :بخش درمان شهرستان شاهرود با 720 تخت بیمارستانی ، علاوه بر خدمات دهی به جمعیت 242 هزار نفری این شهرستان ، به بسیاری از بیماران شهرستان ها و استان های همسایه نیز خدمات درمانی و پزشکی ارائه می کند.
کبیر با بیان اینکه ، دانشگاه علوم پزشکی شاهرود برای بهبود فرآیند های خدماتی، علمی و پژوهشی ، اصرار دارد، افزود: سازمان بیمه سلامت نیز در ثمر بخش شدن این خدمات ، همکاری لازم را خواهد داشت.
وی با بیان اینکه طرح مطالعاتی آینده نگرانه ای در زمینه کهورت با یک موسسه علمی در شاهرود در حال انجام است ، تاکید کرد: عوامل موثر بر متغیر های مربوط به سلامت ، در زمان مشخص اندازه گیری و عوامل و شواهد برای مداخله پزشکی تهیه می شود.
به گزارش سمنان لاین مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران با اشاره به اینکه بیمه سلامت در شهرستان شاهرود در بخش روستایی عملکرد مناسبی دارد ، گفت:پرداختی های بیمارستانی این بیمه تا دیماه انجام شده است.
وی گفت: پرداخت ها به پزشکان خانواده در این سازمان تقریبا به روز بوده و اهتمام دانشگاه علوم پزشکی شاهرود و اداره کل بیمه سلامت استان سمنان نیز بر این روند است.
کبیر افزود: در این سفر ارزیابی عملکرد بیمه سلامت در استان سمنان، در نشست هایی با رییسان دانشگاه های علوم پزشکی شاهرود و سمنان انجام شد.
در این نشست ، تفاهم نامه ای بین دانشگاه علوم پزشکی شاهرود و بیمه سلامت ایران برای همکاری های علمی ،پژوهشی و تحقیقاتی امضا شد.
دانشگاه علوم پزشکی شاهرود شهرستان های شاهرود و میامی را زیر پوشش دارد.

بر چسب ها:
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب