2:06:14 - پنجشنبه 25 آگوست 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
برگزاری نشست بنیادتوسعه سمنان باحضور دکترکواکبیان و دکتراحمدهمتی / طاهری :عمق 280 متری چاه ها برای تأمین آب شهرسمنان یک فاجعه است
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین


پنجمین جلسه بنیادتوسعه وآبادانی سمنان  درسال 95بامحوریت مباحث مربوط به آب وموضوع انتقال آب دریای خزر،منابع آبی استان سمنان وبحث ادغام اخیرراهداری وحمل ونقل پایانه باحضور مصطفی کواکبیان نماینده تهران ،احمدهمتی نماینده سمنان ،مهدیشهر وسرخه ، غلامرضاسالار مدیرعامل بنیاد ،مهدی صمیمیان معاون عمرانی فرمانداری سمنان ،مهندس مجیدنظری نائب رئیس شورای شهرسمنان و برخی مسئولین استانی و شهرستانی  برگزارشد .

IMG_3183

دکتر کواکبیان ضمن تبریک هفته دولت به بیان برخی مسائل ملی و بین المللی از جمله رژیم حقوقی دریای خزر و ارتباط مناسب بین کشور های ایران و روسیه پرداخت که این روابط مانع از برخی موارد احتمالی در خصوص ادعاهای این کشور در بحث انتقال آب خزر خواهدشد.

دکتر احمدهمتی هم ضمن ارائه ی گزارشی از اقدامات صورت گرفته در حوزه ی انتخابیه ی خود بر اجرای قانون در استان تأکیدکرد و مطرح نمود که این موارد در تمام ملاقات های صورت گرفته با مسئولین استانی و کشور منظورمی شود.

نماینده مردم شریف شهرستان های سمنان،مهدیشهر وسرخه ضمن قدردانی از تلاش های مردمی صورت گرفته برای توسعه شهرها و روستاهای استان خواستار ایجادآرشیوهای مدون و طبقه بندی اطلاعات جهت روند بهتر پیگیری ها و مطالبات مردمی شد.

غلامرضا سالار مدیرعامل بنیادتوسعه و آبادانی سمنان هم ضمن ارائه گزارشی از فعالیت های صورت گرفته به تبیین کمبودها و نیاز مبرم کل استان به انتقال آب خزر پرداخت .

سالار همچنین به حوزه های مختلف تأمین آب برای شهرهای سمنان،مهدیشهر وسرخه اشاره کرد و از مسئولین ارشداجرایی استان برای تأمین آب مناطق مختلف استان سمنان ازهیچ تلاشی فرو گذارنکنند.

طاهری مدیرعامل آب وفاضلاب استان هم به اقدامات صورت گرفته برای تأمین آب مرکزاستان در فصل گرماپرداخت و عمق 280 متری چاه ها برای تأمین آب شهرسمنان را یک فاجعه دانست.

او همچنین ابلاغ اعتبار17 میلیاردتومانی برای 6 حلقه چاه ازمنطقه سوکان جهت انتقال به سمنان را خواستارشد که آنرا یکی از ضروریات تأمین آب شرب برای شهرسمنان دانست.

طاهری در پاسخ به سئوال خبرنگارسمنان لاین در خصوص یکسان سازی آب شرب شهر سمنان گفت ؛

یکی از  خواسته های مهم حضرت آیت الله شاهچراغی از اینجانب همواره موضوع یکسان سازی آب شرب سمنان بوده که همزمان با انتقال آب چاه های سوکان به سمنان این مهم هم اجرایی خواهدشد.

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب