12:37:40 - پنجشنبه 25 آگوست 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
با حضور جهانگیری صورت گرفت ؛بهربرداری از مدرن ترین کارخانه ترانسفورماتور خاورمیانه در شهمیرزاد استان سمنان
کانال تلگرام سمنان لاین

بهره برداری شرکت آریا ترانسفو واقع در شمهیرزاد استان سمنان روز پنجشنبه با حضور معاون اول رئیس جمهوری آغاز شد، با راه اندازی این واحد تولیدی ، ایران اسلامی از واردات انواع ترانسفورماتور از خارج بی نیاز می شود که در واقع فصل نوینی از توسعه صنعتی در کشور رقم خورده است.

 4452106985

 

 شرکت آریا ترانسفو به منظور تولید انواع ترانسفورماتورهای توزیع روغنی و خشک رزینی و همچنین انواع پست های پیش ساخته با استفاده از فناوری و دانش فنی شرکت های معتبر اروپای غربی و ماشین آلات و آزمایشگاه های مدرن فشارقوی با سرمایه گذاری بخش خصوصی، در شهرک صنعتی شهمیرزاد واقع در 30 کیلومتری شمال شهر سمنان احداث شده است.
این شرکت همچنین انواع ترانسفورماتورهای قدرت و فوق توزیع شبکه و نیروگاه ها، راکتورهای شنت و ترانسفورماتورهای خاص صنایع با استفاده از دانش روز را تولید می کند.

فرج الله معماری مدیر عامل این واحد تولیدی اظهار کرد:  با افتتاح این واحد تولیدی علاوه بر خودکفایی در تولیدات ترانسفورماتور بخش از تولیدات خود را به خارج از کشور صادر می کند.

وی از اشتغال بیش از 2000 نفری در این واحد تولیدی خبر داد و افزود: این واحد بزرگ بیش از 10000 نیز اشتغال غیر مستقیم در کشور ایجاد می کند.

عضو هئیت رئیسه اتاق بازرگانی سمنان از هدفگذاری این واحد تولیدی برای صادرات 50 درصدی تولیدات این کارخانه خبر داد و تصریح کرد: این واحد تولیدی در گام های بعدی این رقم تا 70 درصد افزایش خواهد داد.

بر چسب ها:
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  1. ن   آگوست 25, 2016  

    حداقل اسمی هم از مهدی شهر میبردید