11:56:27 - چهار شنبه 24 آگوست 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بهره‌برداري از 17 پروژه صنعتي استان سمنان با سرمايه‌گذاري 9000ميليارد ريال
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین /رئيس سازمان، صنعت، معدن و تجارت استان سمنان از افتتاح 17 پروژه صنعتي این استان با سرمايه‌گذاري 8 هزار و 970 ميليارد ريال همزمان با هفته دولت در استان سمنان خبر داد.

بهروز اسودي ،با اعلام این خبر اظهار کرد: اين 17 طرح صنعتي و توليدي همزمان با هفته دولت با حضور مسئولان كشوري و استاني در شهرستان‌هاي سمنان، مهديشهر، سرخه، گرمسار، دامغان و شاهرود افتتاح و به بهره‌برداري مي‌رسد .

به گزارش سمنان لاین ازایسنااین مقام مسئول با اشاره به میزان اشتغال ایجاد شده در این واحدها، اضافه کرد: با بهره‌برداری از این واحدها برای 726 نفر شغل مستقيم ايجاد مي‌شود.

وي از افتتاح كارخانه توليد آريا ترانسفو قدرت سازنده ترانسفورماتور توزيع با سرمايه‌گذاري 4 هزار و 40 ميليارد ريال و ايجاد اشتغال 240 نفر در شهرستان مهديشهر خبر داد و گفت: كارخانه آريا ترانسفو شرق نيز در همين منطقه با سرمايه گذاري 2 هزار و 210 ميليارد ريال و اشتغال 161 نفر همزمان با هفته دولت به بهره‌برداري مي‌رسد.

رئيس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان خاطرنشان كرد: كارخانه فولاد كوير دامغان نيز به يمن بركت هفته دولت با سرمايه‌گذاري دو هزار و 500 ميليارد ريال كه زمينه اشتغال 30 نفر را فراهم كرده است افتتاح مي ‌شود.

به گزارش سمنان لاین اسودي از افتتاح واحد توليدي مهندسي پتروسازه بين الملل آرام سمنان سازنده انواع تانكر مخزن و كانتينرهاي فلزي با سرمايه‌گذاري 40 ميليارد ريال و اشتغال 39 نفر خبر داد و تصریح کرد: دو واحد صنعتي بسته‌بندي و توليد آب معدني با سرمايه گذاري 34 ميليارد ريال و بسته‌بندي پاك ظرف گلستان با سرمايه‌گذاري 22 ميليارد ريال در شهرستان شاهرود و اشتغال 19 و 50 نفر به بهره برداري مي‌رسد.

وي ادامه داد: همچنين همزمان با هفته دولت، واحد توليدي ماشين افزار آريا در سرخه، واحد توليدي ورزيران در سمنان، ساخت انواع رنگ روغن در سرخه، واحد توليدي كارا صنعت پلاست كاوك در شاهرود، واحد توليدي صدف ايوانكي و زرين اعتماد كومش در گرمسار و واحد توليدي كيميا فرآور شرق سرخه افتتاح مي‌شود.

رئيس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان اضافه كرد: تعدادي واحد توليدي شامل توليد محصولات خبازي، ساخت گيرنده‌هاي تلويزيون و راديو و دستگاه ضبط، سيم و كابل و توليد قند و شكر نيز همزمان با هفته دولت در استان سمنان افتتاح مي‌شود.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب