12:09:07 - چهار شنبه 24 آگوست 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
باحضور رئیس سازمان امداد و نجات هلال احمر کشورصورت گرفت؛ تحویل یک فروند بالگرد به هلال احمر استان سمنان
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین _ رئیس سازمان امداد و نجات هلال احمر کشور گفت : در زمان حاضر 22 فروند بالگرد هلال احمر در ناوگان هوایی کشور به مردم خدمات ارایه می کند.

به گزارش سمنان لاین ناصر چرخ ساز روز چهارشنبه در دومین روز هفته دولت در حاشیه آیین تحویل یک فروند بالگرد به اداره کل هلال احمر استان سمنان در شهرستان سرخه افزود : همه بالگردهای هلال احمر به محض وقوع حوادث و سوانح در هر منطقه کشور به محل حادثه اعزام می شوند و اقدامات امداد و نجات و انتقال مصدومان را انجام می دهند.
وی اظهار داشت : سازمان هلال احمر در راستای پاسخگویی سریع به حوادث و سوانح در صورت ایجاد آشیانه در استان های کشور به آن استان بالگرد اختصاص می دهد.
وی خاطرنشان کرد : در هفته های آینده نیز چند فروند بالگرد هلال احمر به استان ها نحویل داده می شود.
رئیس سازمان امداد و نجات هلال احمر کشور با آشیانه بالگرد استان سمنان اشاره و اضافه کرد : سمنان جز استانهایی بوده که در دولت یازدهم توانست سریع به تعهدات استانی خود عمل و نسبت به احداث اشیانه بالگرد اقدام کند.
این آشیانه در 10 کیلومتری محور سرخه به سمنان مستقر است.
به گزارش سمنان لاین ازایرنا مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان سمنان در این باره گفت : آشیانه بالگرد هلال احمر این استان 90 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و برای تکمیل این طرح به اعتبارات نیازمندیم.
وی به مقدار اعتبارات مورد نیاز برای تکمیل این آشیانه اشاره نکرد.
حسن شکراللهی افزود : تمام استاندارهای لازم در ساخت این آشیانه رعایت شده و از جهت زیرساخت و مشخصات فنی و ظاهری بهترین آشیانه در کشور محسوب می شود.
به گزارش سمنان لاین در آیین تحویل یک فروند بالگرد به هلال احمر استان سمنان استاندار و شماری از مسئولان استانی و شهرستان سرخه حضور داشتند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب