22:01:48 - سه شنبه 23 آگوست 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بهره برداری پنج طرح عمرانی و رفاهی شهرداری سمنان در هفته دولت
کانال تلگرام سمنان لاین

شهردار سمنان گفت : پنج طرح عمرانی این شهرداری ا صرف 27 میلیارد ریال اعتبار در نخستین روز گرامی داشت هفته دولت به بهره برداری رسید.

به گزارش سمنان لاین حسین موسوی درآیین نمادین بهره برداری از طرح های عمرانی و تفریحی در منطقه استخر کدیور سمنان افزود : بوستان آسیاب با مساحت سه هکتار و با اعتبار یک میلیارد و 500 میلیون ریال به بهره برداری رسید.
وی احداث بوستان نگارستان و بوستان خطی سرو را به ترتیب با اعتبار 6میلیارد و 500 میلیون ریال و چهار میلیارد و 650 میلیون ریال از طرح های مهم رفاهی و اجتماعی شهرداری برشمرد و اظهار داشت: برای نصب پایه پرچم پرچم جمهوری اسلامی با ارتفاع 45 متر در پارک کوهستان یک میلیارد و 200 میلیون ریال هزینه شده که از جمله طرح های حماسی استان است.
وی اضافه کرد: طرح روزیه با مساحت یک هزار و 103 متر مربع و طرح احداث میدان دریا دار همتی امروز کلنگ زنی شده است.
به گزارش ایرنا،حسین موسوی تصریح کرد: شهرداری سمنان به عنوان یکی از مهم ترین ارکان مدیریت شهری همواره خدمت به مردم را سرلوحه کار خود می داند.
وی تصریح کرد : شهرداری سمنان به عنوان خط مقدم خدمات شهری و هم قدم با دولت تدبیر و امید در مسیر حفظ، ساخت و نگهداری شهری زیبا برای همشهریان گام بر می دارد.
موسوی گفت: د رسه سال گذشته در شهرداری سمنان پیشرفت های مناسبی در ایجاد امکانات سخت افزاری و نرم افزاری در راستای افزایش رفاه اجتماعی مردم سمنان ایجاد شده است.
وی اظهار داشت: توجه به بافت های سنتی ، مرمت و بازسازی مناطق دیدنی دیرینه شهر در دولت تدبیر و امیید از پیشرفت های قابل توجهی برخوردار بوده است.
شهردار سمنان خرید و نصب وسایل بازی کودکان در پارک ها، زیبا سازی شهری ، خط کشی ترافیکی و راه اندازی آبنماهای سطحی از عملکرد مثبت شهرداری سمنان در سه سال گذشته اعلام کرد.
در آیین احداث میدان دریادار شهید همتی استاندار و شماری از مسئولان کلنگ زنی شد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب