1:48:29 - یکشنبه 21 آگوست 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
استاندار سمنان خواستار شد؛ رسانه ها در خصوص انتقال آب خزر به اصل موضوع بپردازند/ این پروژه ربطی به شخصیت ها ندارد
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین


استاندار سمنان در خصوص آخرین اقدامات برای انتقال آب دریای خزر به استان سمنان خاطرنشان کرد : برخی به دنبال سیاسی کردن این مسئله هستند تا بتوانند در اجرای آن تاخیر ایجاد کنند ولی معتقدم رسانه های استان می توانند در پیگیری کارشناسانه این طرح بزرگ نقش مهمی را ایفا کنند.
به گزارش سمنان لاین ازایرناخباز با تاکید بر این که نباید 2 استان سمنان و مازندران در برابر یکدیگر قرار بگیرند بلکه باید به صورت علمی و کارشناسانه پیگیری کنند، اظهار کرد: رسانه های استان سمنان می توانند با دریافت و انتشار نظرات کارشناسان و صاحب نظران به دفاع از اصل انتقال آب بپردازند.
به گزارش سمنان لاین وی با بیان این که این موضوع از زمان رژیم سابق مطرح بوده و مربوط به حال نیست، تصریح کرد : افرادی که می گویند این موضوع به علت سمنانی بودن روسای جمهور پیگیری می شود باید بدانند که این طرح از زمان رژیم سابق مطرح شده و ربطی به شخصیت های این استان ندارد.
خباز به تلاش های صورت گرفته برای نهایی شدن این طرح و گرفتن تاییدیه از مرکز تحقیقات استراتژیک ریاست جمهوری اشاره کرد و گفت: این موضوع به صورت چراغ خاموش و با هماهنگی و پشتکار مسئولان در حال پیگیری است.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب