17:50:29 - پنجشنبه 18 آگوست 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
کواکبیان: قرار نیست از روحانی عبور کنیم
کانال تلگرام سمنان لاین

بنده خودم از جمله اصلاح طلباني بودم كه گفتم ما به كسي چك سفيد امضا نمي‌دهيم ولی این به معنای عدم حمایت از روحانی نیست.
 دبیرکل حزب مردمسالاری تاکید دارد اصلاح‌طلبان برای حمایت از روحانی در سال 96 بحث‌هایی دارند ولی این به معنای عبور از وی نیست.

به گزارش سمنان لاین، 9 ماه دیگر تا اردیبهشت ماه انتخاباتی باقیمانده است، انتخاباتی که در نتیجه آن یا بار دیگر حسن روحانی راهی پاستور خواهد شد تا دومین دوره ریاست جمهوری‌اش را آغاز کند یا فردی دیگر که هنوز در میانه زمزمه‌های سیاسیون مشخص نیست قرار است از درون اصولگرایان بالا بیاید یا اصلاح‌طلبان.

ابهامی که شاید نتیجه آن باشد که هر دو طیف چپ و راست در شرایط فعلی کاندیدایی رای آور برای قرار دادن در مقابل روحانی ندارند. با این وجود اما هم جریان اصولگرا از معرفی کاندیدا سخن گفته است هم اصلاح طلبان گاها از شرط و شروط برای روحانی حرف می زنند و عنوان می کنند کاندیداهای دیگر را هم زیر نظر دارند.

در همین راستا مصطفي كواكبيان، دبیرکل حزب مردمسالاری و عضو فراكسيون اميد مجلس شوراي اسلامي در پاسخ به اين سوْال كه آيا شرط و شروط اصلاح طلبان براي حمايت از روحاني بحث عبور از وي را پررنگ تَر نمي كند،گفت: كسي نگفته است كه ما اصلاح‌طلبان مي خواهيم از روحاني عدول با عبور كنيم.

وی اظهار داشت: بنده خودم از جمله اصلاح طلباني بودم كه گفتم ما به كسي چك سفيد امضا نمي‌دهيم ولی این به معنای عدم حمایت از روحانی نیست.

كواكبيان تاکید کرد: ما براي حمايت از اقاي روحاني در انتخابات ٩٦يكسري بحث‌ها رو داريم ولي اين به معاني عبور از وي نيست.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب