17:19:51 - پنجشنبه 18 آگوست 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بهره‌برداری از 99 پروژه برق‌رسانی استان سمنان در هفته دولت
کانال تلگرام سمنان لاین

مدیرعامل شرکت توزیع برق استان سمنان از بهره‌برداری از 99 پروژه برق‌رسانی همزمان با هفته دولت امسال با اعتباری افزون بر 48 میلیارد ریال خبر داد.

سیدمحمد موسوی‌زاده صبح امروز در نشست با خبرنگاران این استان اظهار کرد: 61 پروژه احداث و اصلاح شبکه‌های فشار متوسط و فشار ضعیف با هدف ظرفیت‌سازی برای مشترکین استان با اعتباری بالغ بر 33 هزار و 95 میلیون ریال، 14 پروژه بهسازی و تامین روشنایی با اعتباری بیش از سه هزار و 878 میلیون ریال و 24 پروژه بهینه‌سازی و نصب ایستگاه‌ها و تجهیزات توزیع برق با هدف تامین برق هم‌استانی‌ها پروژه‌های آماده افتتاح در هفته دولت امسال هستند.

وی با اشاره به مجموع اعتبارات هزینه شده برای پروژه‌های آماده افتتاح امسال افزود: در مجموع برای بهره‌برداری از این 99 پروژه بالغ بر  48 میلیارد و 551 میلیون ریال اعتبار هزینه شده است.

مدیرعامل شرکت توزیع برق استان سمنان با بیان اینکه این پروژه‌ها در شهرستان‌های مختلف استان به بهره‌برداری می‌رسند، اضافه کرد: سهم شهرستان سرخه از این پروژه‌ها 21 پروژه برق‌رسانی است و شاهرود با 17 پروژه، سمنان و دامغان هر کدام با 12 پروژه، شهرستان مهدیشهر با 11 پروژه، امور برق بسطام با 10 پروژه، میامی با 9 پروژه و گرمسار با هفت پروژه در رتبه‌های بعدی قرار دارند.

وی ادامه داد: البته شهرستان شاهرود در دو حوزه اداری شاهرود و بسطام دارای 17 و 10 پروژه است که با لحاظ این مهم بیشترین پروژه‌ها از نظر تعدد در این شهرستان و بعد از آن در سرخه اجرایی و به بهره‌برداری می‌رسد.

17 پروژه جدید در استان کلنگ‌زنی می‌شود

وی از برنامه‌ریزی این شرکت برای کلنگ‌زنی 17 پروژه جدید در این استان همزمان با هفته دولت خبر داد و گفت: برای اجرایی شدن این پروژه‌ها نیز که علاوه بر 99 پروژه آماده افتتاح این شرکت در هفته دولت است،به اعتباری بالغ بر 15 میلیارد و 460 میلیون ریال اعتبار نیز داریم.

مدیرعامل شرکت توزیع برق استان سمنان ادامه داد: این پروژه‌های جدید نیز عمدتا در بخش‌های بهینه‌سازی و اصلاح شبکه‌ها، نصب ایستگاه‌های توزیع و…است.

وی با اشاره به خدمات دولت تدبیر و امید در حوزه توزیع برق، تصریح کرد: دولت یازدهم همواره توجه ویژه‌ای به حوزه خدمات‌رسانی به مردم در بخش‌های مختلف و از جمله حوزه انرژی داشته است.

سرمایه‌گذاری 730میلیارد ریال دولت تدبیر و امید در پروژ‌های عمرانی توزیع برق استان

موسوی‌زاده، خاطرنشان کرد: دولت تدبیر و امید در سه سال اخیر، تنها در حوزه پروژه‌های عمرانی توزیع برق بالغ بر 730 میلیارد ریال اعتبار در استان سمنان هزینه کرده است.

وی با برشمردن این خدمات ادامه داد: احداث 60 کیلومتر شبکه توزیع، نصب بالغ بر 560 ایستگاه توزیع با هدف افزایش توان و قدرت ایستگاه‌ها و ارتقاء آن به 71هزار کلیووات آمپر، برق‌رسانی به دو روستای در شهرستان‌های سمنان و مهدیشهر، و برق‌دار شدن تمامی روستاهای بالای 10 خانوار استان و …از مهمترین خدمات دولت یازدهم در حوزه توزیع برق است.

سمنان روستای بدون برق ندارد

مدیرعامل شرکت توزیع برق استان سمنان با تمجید از خدمات نظام اسلامی در حوزه برق‌رسانی گفت: امروز در استان سمنان هیچ روستای بدون برقی وجود ندارد.

موسوی‌زاده از ضریب نفوذ 100درصدی برق در استان سمنان خبر داد و افزود: در حال حاضر تمامی جمعیت شهری و روستایی استان سمنان از نعمت برق برخوردارند.

اجرای36 طرح و رزمایش خدمت متعالی در دولت یازدهم در سمنان

وی با اشاره به اجرای طرح‌های متعدد خدمت متعالی در این استان اظهار کرد: در دولت یازدهم 36 طرح و رزمایش خدمت متعالی در سطح استان انجام و از محل آن بالغ بر 608 مگاوات ساعت برق صرفه‌جویی شده است.

مدیرعامل شرکت توزیع برق استان سمنان با بیان اینکه این طرح‌ها سبب شده که در تابستان امسال هیچ‌گونه خاموشی جدی در استان استان نداشته باشیم.

موسوی‌زاده از اصلاح و بهینه‌سازی 260 کیلومتر از شبکه‌های توزیع برق این استان در طرح‌های خدمت متعالی خبر داد و تصریح کرد: در این طرح‌ها با بسیج همه امکانات و تجهیزات و همچنین با تجمیع توان نیروی انسانی موجود در استان گاه پروژه‌هایی که ممکن است یک ماه به طول بی‌انجامد و مردم یک منطقه را با مشکل مواجه کند در طول چند ساعت یا حداکثر یک روز اجرا و اصلاح کند.

وی از تدام اجرای این طرح‌ها در آینده خبر داد و افزود: علاوه بر این گاه با برخی استان‌های همجوار نیز طرح‌های مشترکی با هدف خدمات‌دهی به مردم استان و کشور اجرایی کردیم.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب