17:55:05 - پنجشنبه 18 آگوست 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
افتتاح کارخانه کنسانتره شاهرود از دستاوردهای مهم دولت تدبیر و امید در استان سمنان
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین


معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری سمنان گفت: با پرداخت تسهیلات 10 تا 30 میلیارد ریالی به واحدهای صنعتی و تولیدی، پیش بینی می شود برای پنج هزار و 800 نفر در استان اشتغال پایدار ایجاد شود.

 محمد همتیان روز پنجشنبه در همایش فرماندارن و بخشداران استان سمنان در هتلی در مهدیشهر افزود: پرونده بیش از 860 واحد تولیدی و صنعتی برای دریافت تسهیلات بانکی رونق تولید در ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان سمنان بررسی شد.
به گزارش سمنان لاین ازایرناوی اظهار داشت: بیش از 6 هزار و 200 نفر در کارخانه های تولیدی و صنعتی استان سمنان که برای دریافت تسهیلات رونق تولید در سامانه بهین یاب ثبت نام کرده اند و شرایط آنان در ستاد تسهیل و رفع موانع بررسی شده شاغل هستند که کمک به این واحد در رونق تولید و افزایش اشتغال نقش مهمی دارد.
همتیان اضافه کرد: در سال 95 در بیش از هشت هزار هکتار زمین های کشاورزی استان سمنان طرح سامانه های نوین آبیاری اجرا می شود که استفاده بهینه از آب بخش کشاورزی مهمترین هدف از این اقدام است و دولت یازدهم نیز توجه ویژه ای به بهره وری آب دارد.
معاون استانداری سمنان خاطرنشان کرد: برای سال 96 در بیش از 12 هزار هکتار از زمین های کشاورزی استان سمنان طرح سامانه های نوین آبیاری برنامه ریزی شده است.
وی تصریح کرد: بیش از 180 میلیارد ریال اعتبار برای تجهیزات و مکانیزسیون کشاورزی در سال 95 تخصیص می یابد.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری سمنان گفت: در سال 95 بیش از 100 هزار تن گندم از کشاورزان استان خریدای شد که این رقم نسبت به سال گذشته 39 درصد افزایش داشته است.
وی افزود: بیش از 40 درصد از مبالغ گندم های خریدای شده به کشاورزان پرداخت شد و 60 درصد باقی مانده تا پایان شهریوره به حساب کشاورزان واریز می شود.
به گزارش سمنان لاین معاون استانداری سمنان ادامه داد: افتتاح کارخانه کنسانتره شاهرود از دستاوردهای مهم دولت تدبیر و امید در استان سمنان است.
در این همایش محمدرضا خباز استاندار، فرمانداران، بخشداران و تعدادی از مسوولان استان سمنان حضور داشتند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب