18:00:23 - پنجشنبه 18 آگوست 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
استاندارسمنان مطرح کرد ؛ سفرمعاون اول رئیس جمهوری به استان سمنان
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین


استاندار سمنان گفت: همزمان با هفته دولت، معاون اول رئیس جمهوری برای افتتاح چند طرح عمرانی و تولیدی به استان سمنان سفر می کند.

82193716-70947679 (1)

محمد رضا خباز  در همایش فرمانداران و بخشداران استان سمنان  در مهدیشهر افزود: پنجشنبه هفته آینده، اسحاق جهانگیری به همراه هیات بلندپایه کشور به استان سمنان سفر می کنند.
وی افزود: برنامه های متعدد و متنوعی در هفته دولت در استان سمنان برای معرفی مهم ترین دستاوردهای دولت تدبیر و امید برنامه ریزی شده است.
به گزارش سمنان لاین ازایرناخباز ادامه داد: در سه سال گذشته، دولت تدبیر و امید عملکرد بسیار مثبتی در عرصه های مختلف اجتماعی و اقتصادی در استان سمنان پی ریزی کرده است.
وی اظهار داشت: افتتاح کارخانه کنسانتره و اعطای تسهیلات 10 تا 30 میلیارد ریالی برای افزایش رونق تولید و کسب و کار از خدمات ارزنده دولت تدبیر و امید است.
استاندار سمنان خاطر نشان کرد: رسانه های محلی در معرفی مهم ترین دستاورد های دولت در بخش ها و شهرستان می توانند تاثیرگذار باشند.
وی تصریح کرد: به مناسبت گرامیداشت هفته دولت ، جشن امید با همکاری و همیاری مردم در نقاط مختلف استان سمنان به صورت منسجم برگزار می شود.
استاندار سمنان گفت: مسوولان باید در زمینه ارائه مهم ترین دستاوردهای دولت در شبکه های مجازی فعال باشند و باید از فرصت ارزشمند شبکه های اجتماعی برای بیان عملکرد سه ساله دولت یازدهم استفاده کرد.
به گزارش سمنان لاین وی با اشاره به برخی بداخلاقی های جریان های داخلی در برابر دولت تدبیر و امید گفت: دولت یازدهم مظلومترین دولت بعد از انقلاب اسلامی است.
خباز افزود: با وجود خدمات ارزنده دولت تدبیرو امید در سه سه سال گذشته، شاهد بداخلاقی های سیاسی بر علیه دکتر روحانی رئیس جمهوری هستیم .
وی اظهار داشت: واکنش دولت تدبیر و امید در برابر انتقادهای غیرمنصفانه جریان های سیاسی، سکوت است و دولت یازدهم از این حیث مظلوم ترین دولت بعد از انقلاب است.
استاندار سمنان ادامه داد: بخشداران و فرمانداران باید برای افزایش رونق کسب و کار و نشان دادن اقتدار دولت یازدهم ، وحدت و هماهنگی را سرلوحه کارشان قرار دهند.
وی با بیان اینکه مهم ترین دستاورد دولت در عرصه سیاسی، تقویت وفاق ملی و کاهش اختلاف های اجتماعی و سیاسی در کشور است، خاطر نشان کرد: افزایش امنیت اجتماعی و کاهش شکاف دولت و ملت از دستاوردهای اجتماعی دولت یازدهم در سه سال گذشته محسوب می شود.
خباز تصریح کرد: ارتقای سطح اخلاق مداری و تقویت نهادهای صنفی را می توان از عملکرد مثبت دولت تدبیرو امید در عرصه فرهنگی عنوان کرد.
وی گفت: دولت تدبیر و امید کشور را با تورم 43 درصد تحویل گرفت و بعد از گذشت سه سال از عمر دولت یازدهم، این رقم به کم تر از 10 درصد رسیده است.
وی اظهار داشت: افزایش رونق اقتصادی، ارائه تسهیلات به واحدهای نیمه تعطیل و تعطیل برای بازگشت به چرخه تولید و برنامه ریزی بلند مدت برای افزایش اشتغال پایدار، از عملکرد مثبت اقتصادی دولت تدبیر و امید است.
استاندار سمنان افزود: بعد از برجام، افزایش فروش نفت خام کشور به بیش از 2 میلیون و 200 هزار بشکه در روز رسیده است که این امر زمینه ثبات اقتصادی و افزایش توان خرید مردم را فراهم کرده است.
در این همایش معاونان استانداری، فرمانداران، تعدادی از مدیران کل استانداری و بخشداران استان سمنان حضور داشتند.
دوم تا هشتم شهریور به مناسبت گرامیداشت مقام شهیدان رجایی و باهنر، هفته دولت نامگذاری شده است.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  1. مجید   آگوست 18, 2016  

    امیدواریم در سفر معاون رییس جمهور قانون استقرار اداره کل در مرکز استان عملی شود و شاهد تحقق دستور مقامات عالیرتبه نظام در خصوص اجرای قانون در کشور باشیم