1:44:37 - چهار شنبه 17 آگوست 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
نژادصفوی :صحت موضوع ادغام ادارات کل راه و ترابری و مسکن و شهرسازی در استان سمنان تأییدنشده است/ همه ما باید تابع قانون باشیم
کانال تلگرام سمنان لاین

سیدعبدالمجید نژاد صفوی  اظهار کرد: اینکه شنیده مي شود  اداره کل راه وترابری با اداره کل مسکن و شهرسازی قرار است در آینده ادغام شوند و اداره کل جدید با عنوان اداره کل راه و شهرسازی استان ایجاد شود، واقعیت ندارد.

وی با بیان اینکه در حال حاضر وجود چنین موضوعی را رد می‌کنم اظهار داشت: با پیگیری‌هایی که از وزارت راه و شهرسازی انجام شده، صحت موضوع تائید نشده است.

به گزارش سمنان لاین ازایسنانژاد‌صفوی، انجام چنین تصمیمی را از اختیارات وزارت راه و شهرسازی و با توافق استاندار و نمایندگان مردم استان سمنان در مجلس شورای اسلامی دانست و تصریح کرد: در صورت تصویب و اجرای این کار در آینده آن را یک تصمیم و اراده ملی می‌دانم و همه ما نیز باید به آن احترام بگذاریم.

مدیرکل راه و ترابری استان سمنان با تاکید بر اینکه همه ما باید تابع قانون باشیم، خاطرنشان کرد: بیش از دو سال است که شایعه ادغام ادارات کل راه و ترابری و مسکن و شهرسازی استان سمنان مطرح می‌شود اما هیچگاه این مهم عملی نشده است.

به گزارش سمنان لاین ادغام این دو اداره کل در استان سمنان به واسطه اینکه اداره راه و ترابری استان در شهرستان شاهرود و ادارات کل مسکن و شهرسازی و همچنین پایانه‌های استان که ادغام آن نیز مطرح بود در مرکز استان واقع است، در روزهای اخیر اعتراضات و واکش هایی در فضاهای مجازی و حقیقی به‌دنبال داشته است.

اسلام دین قانون است / قانونگرایی،انعکاس خواست قلبی مردم استان سمنان

k5

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب