17:22:54 - دوشنبه 15 آگوست 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
پرداخت 160 هزارمیلیاردریال برای حمایت از واحدهای تولیدی نیمه فعال وغیرفعال
کانال تلگرام سمنان لاین

به گزارش سمنان لاین معاون عمرانی سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی کشور گفت: در سال جاری بیش از 160 هزار میلیارد ریال برای حمایت از واحدهای تولیدی نیمه فعال و غیر فعال و رونق کسب و کار در کشور پرداخت می شود.

45639630

فتحعلی محمدزاده روز دوشنبه در حاشیه بازدید از شهرک صنعتی سمنان در گفت وگو با ایرنا افزود: بیش از 12 هزار واحد تولیدی نیمه فعال و غیر فعال از این مقدار تسهیلات برخوردار می شوند.
وی اظهار داشت : تاکنون بیش از 43 هزار واحد تولیدی و صنعتی برای دریافت تسهیلات بانکی در سایت بهین یاب ثبت نام کردند.
محمد زاده ادامه داد: پرونده پرداخت تسهیلات بیش از 15 هزار واحد تولیدی و صنعتی در جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی و نشست کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان های کشور در حال ارزیابی است.
به گزارش سمنان لاین ازایرناوی اضافه کرد : از ابتدای سال 95 تاکنون به بیش از پنج هزار واحد تولیدی تسهیلات پرداخت شده است.
محمدزاده خاطرنشان کرد : حمایت از صنایع کوچک ،حمایت از بنیان های اقتصاد مقاومتی است و دولت تدبیر و امید برای افزایش رونق کسب و کار و توجه به منویات رهبری تلاش می کند.
معاون عمرانی سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی کشور تصریح کرد: در راستای افزایش اشتغال و عملیاتی کردن اقتصاد مقاومتی در کشور، هفت برنامه اقتصادی برای وزارت صنعت ،معدن و تجارت در نظر گرفته شده است.
وی تصریح کرد : بیش از هفت هزار و 500 واحد تولیدی در کشور غیر فعال هستند که برگرداندن این واحدهای تولید به چرخه تولید و حمایت از صنایع کوچک و متوسط از برنامه های اساسی سازمان صنایع و شهرک های صنعتی است.
معاون عمرانی سازمان صنایع و شهرک های صنعتی کشور گفت : با اجرای برجام و حضور شرکت های معتبر خارجی در کشور، سرمایه گذاری خارجی به 1.4 میلیارد دلار رسید.
سیدعباس دانایی فرماندار ،مهدی صمیمیان معاون عمرانی فرماندارسمنان و محمد رضا صادقی مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان سمنان در این بازدید حضور داشتند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب